TFL 14: Hubert Szymajda, Paweł Lisiewski i Cezary Oleksiejczuk dodani do rozpiski

03 Maj 2018
0
TFL 14: Hubert Szymajda, Paweł Lisiewski i Cezary Oleksiejczuk dodani do rozpiski
foto.: tflmma.pl/Katarzyna Gromada

Trzy nazwiska mocno kojarzone z lubelską Thunderstrike Fight League dodano do kartyczternastej gali, która 9 czerwca po raz kolejny zostanie zorganizowana na terenie Kraśnika. To niewielkie miasto ma ogromne, waleczne tradycje i m. in. dlatego jest ważnym punktem na mapie TFL 14.

Z najnowszych Cezary Oleksiejczuk (1-0), który niedawno miał swój udany zawodowy debiut, gdzie ciosami w parterze pokonał Jakuba Martysa w 2 rundzie starcia na TFL 13. Ogółem, stoczył i wygrał 3 z 4 pojedynków dla organizacja Jacka Sarny, który w ciemno stawia na młodszego z braci Oleksiejczuk:

Nasza organizacja stawia od początku na tego zawodnika ,dlatego zobaczymy go na kolejnej odsłonie TFL w czerwcu. Czarek dobrze pokazał się na polskiej scenie MMA w amatorskiej formule i odnosił w niej sporo sukcesów. Zdobył co można było zdobyć. Ale oprócz wzlotów tak jak każdemu sportowcu przydarzyły się upadki, na które w zawodowstwie nie można sobie pozwolić. Jest młody i ma dużo czasu, by mądrze prowadzić swoją karierę.

 

Zgodnie z zapowiedzią, do klatki szybko powróci również Hubert Szymajda (6-2), który w pechowym stylu stracił szansę zdobycia mistrzowskiego tytułu po tym, jak niefortunnie sfaulował Guihermę Cadena na początku pierwszej rundy. Rewanż między obojgiem wisi w powietrzu wg organizatora, ale jeszcze chwilę przyjdzie nam na to poczekać:

Hubert to twardy zawodnik. Jego walka z Guilhereme nie pokazała jego klasy. Jeżeli wygra walkę na TFL 14 w Kraśniku to dostanie szansę na rewanż z Brazylijczykiem. Guilherme Cadena to prawdziwy wojownik i sam zaprosił Huberta do rewanżu.

Na koniec oczekujący na pierwsze, zawodowe zwycięstwo Paweł Lisiewski (0-2), który walczy widowiskowo ale jednocześnie odkrywa się na poddania, co udowodniło jego dwóch poprzednich rywali. Reprezentant Dzikiego Wschodu liczy na szybką możliwość poprawy po marcowym TFL 13.

Podziel się ze znajomymi
  • 18
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Tagi