UFC oficjalnie zmierza do Rosji z datą 15 września w Moskwie

16 Maj 2018
0
UFC oficjalnie zmierza do Rosji z datą 15 września w Moskwie

W zasadzie to półoficjalnie zrobił to już nowy mistrz Khabib Nurmagomedov, który bez ogródek zapowiedział debiut UFC w Rosji podczas niedawnej konferencji prasowej, promującej jego ostatni pojedynek. Choć Dana White przyjął wówczas pozycję w stylu „Ale o co chodzi?”, temat był praktycznie przesądzony, a przed kilkoma minutami potwierdzony oficjalnymi kanałami organizacji.

Ze względu na odległość i historię polskich zawodników w Rosji, powinniśmy spodziewać się niebawem ogłoszeń pojedynków rodzimych fighterów. Bilety na wydarzenie trafią do oficjalnej sprzedaży już 1 czerwca, dlatego warto zawczasu pomyśleć o wejściówkach. Uczestnicy Fight Clubu otrzymają taką możliwość 2 dni przed, a zarejestrowani użytkownicy dzień wcześniej.

To co jest mocno pewne, choć nigdy nie można mówić że przesądzone to fakt, że w Moskwie Khabib nie zawalczy w wielce oczekiwanym starciu z Conorem McGregorem. Dana zarezerwował sobie bowiem ten smaczny kąsek na Las Vegas, mekkę światowych sportów walki. To oczywiście pod warunkiem, że krewki Irlandczyk upora się z nadchodzącymi kłopotami w związku z jego szaleństwem ostatnich tygodni, gdy zaatakował autobus pełny zawodników z gali w Nowym Jorku.

Podziel się ze znajomymi
  • 10
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o