Zapowiedzi walk FEN 21: Zontek vs Valtonen, Kopera vs Głąb i Jędraszczyk vs Łopaczyk

18 maj 2018
0
Zapowiedzi walk FEN 21: Zontek vs Valtonen, Kopera vs Głąb i Jędraszczyk vs Łopaczyk

Zobaczcie najnowsze zapowiedzi trzech klasowych pojedynków zbliżającej się FEN 21 we Wrocławiu, które 25 maja zobaczą kibice zgromadzeni w Hali Orbita i przed telewizorami telewizji Polsat.

Marcin Zontek:

Nie walczyłem półtorej roku przez kontuzję, ale wszystko jest na dobrej drodze i 25 maja we Wrocławiu pokażę dobrą walkę. Myślę tylko o pojedynku i swoim przeciwniku, żeby mu dokopać. Tony, pokażę ci co potrafi twój rówieśnik w Polsce. Będzie mocna walka i nie poddam się.

Łukasz Kopera:

25 maja będę debiutował dla FEN i mam nadzieję, że zostanę zapamiętany przez fanów. Mateusz jest zawodnikiem lokalnym, który wygrał 3 walki w organizacji, ale będę mu musiał popsuć passę. Mój rywal jest ambitny i zrobił progres, ale to ja jestem na wyższym poziomie sportowym.

Mateusz Głąb:

Czas dołożyć nokaut do rekordu dla FEN i mam nadzieję podtrzymać passę. Jestem mocno skupiony na walce 25 maja. Przygotuj się na wojnę, liczę że damy wielki pojedynek, który zostanie zapamiętany przez kibiców.

Tymoteusz Łopaczyk:

Jestem młodym zawodnikiem, ale nie przeszkadza mi to rywalizować ze starszymi. To moja druga walka dla FEN, gdzie wygrałem już z Błeszyńskim i zmierzam po mistrzowski pas.

Jacek Jędraszczyk:

Zawsze podobało mi się, gdy koledzy walczyli na dużych galach i dlatego związałem się z FEN. Jestem starszy, bardziej doświadczony i wspólnie damy pojedynek, po którym ja wyjdę zwycięsko.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x