ACB jiu-jitsu 15 oficjalnie na początku sierpnia w Warszawie

autor:
22 Czerwiec 2018
0
ACB jiu-jitsu 15 oficjalnie na początku sierpnia w Warszawie

Tegoroczne lato nie będzie tak do końca pozbawione walecznych wrażeń w kraju, bo w pierwszy weekend sierpnia odbędzie się ACB JJ Otwarte Mistrzostwa Europy No-Gi z pulą o wartości, uwaga… aż 50 tysięcy dolarów.

Tym samym, 4-go sierpnia zobaczymy plejadę polskich i światowych zawodników, plus wisienkę na torcie, czyli Super Fight znanych zawodników MMA. Wg Baysangura Edelbieva, szykuje się prawdziwa gratka dla fanów dobrej akcji:

Prowadzimy negocjacje z topowymi zawodnikami MMA, żeby podczas gali ACB JJ w Warszawie fani sportów walki mogli zobaczyć jak ich ulubieńcy radzą sobie na macie w innej formule. Taka kameralna gala to doskonała okazja, by zobaczyć z bliska zawodników podczas rywalizacji sportowej, jak i poza nią.

Podczas gali zobaczymy m.in. rewanż z udziałem polskich zawodników: Jakub Witkowski vs Jędrzej Loska. Spore widowisko szykuje się też w walkach o pasy, w których zobaczymy topowych Brazylijczyków. Pierwszym z nich będzie pojedynek Joao Miyao vs Augusto Mendes, czyli gwiazda współczesnego BJJ kontra zawodnik UFC. W drugim pojedynku o pas zobaczymy pojedynek Joao Rocha vs Victor Honorio

Zawodnicy będą rywalizować w formule NO-GI oraz innowacyjnym systemie zbliżonym do MMA – 3 rundy po pięć minut. Gdy sędzia uzna walkę za mało widowiskową, podniesie ją do stójki!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o