ACB JJ 14: Yusuf Raisov skutecznie wypunktował Diego Sancheza

autor:
30 czerwiec 2018
2

Piekielnie mocny Yusuf Raisov w konfrontacji z Diego Sanchezem, weteranem i autorem jednych z najlepszych wojen w oktagonie UFC, pokazał, że obalenie go jest niemal niemożliwe. Rosyjski zawodnik nie pozwolił dobrać się do skóry Brazylijczykowi, pewnie wypunktowując go na pełnym dystansie pojedynku.

Zarówno Sanchez jak i Raisov miewali swoje momenty w walce, efektownie „kulając” się czy wychodząc z zagrożeń. Diego nie miał pomysłu, a raczej nie miał go jak wdrożyć jak obalić rywala. Jego próby obaleń nie działały w najmniejszym stopniu na Raisova, który momentalnie odrzucał biodra. Brazylijczyk w momentach zagrożenia uciekał za pole walki, aby chociaż przez chwilę przemyśleć dalsze działania na mocnym Rosjaninie. W ferworze walki Diego dostał ostrzeżenie, które być może oddziałało na jego dalsze poczynania. Wyraźnie było widać bezradność weterana UFC i spokojne realizowanie założeń przez zawodnika z Groznego.

Przy odczytywaniu werdyktu, oczywistym było, że to ręka Raisova zostanie uniesiona w górę, chociaż Diego Sanchez był zaskoczony wskazaniem sędziów.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
john
john
3 lat temu

Brazylijczykowi?

Zawodnik32
Zawodnik32
3 lat temu

Znów ruski pokazał, że nie straszni mu zawodnicy UFC.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x