ACB wprowadzi płatną formułę PPV

26 Czerwiec 2018
1
ACB wprowadzi płatną formułę PPV
foto.: acbmma.com

Być może niebawem zagorzali fani nie będą musieli głowić się nad sposobem finansowania gal ACB, które bardzo często sportowo wyrabiają ponad limit, przy czym ewidentnie kuleją przy zapełnianiu obiektów (red. choć z miłymi wyjątkami). W programie Fighters/sportywalki.org, Baysangur Edelbiev zdradził ambitne plany organizacji, która ma wprowadzić płatny system Pay Per View:

Jako ciekawostkę podpowiem, że wprowadzamy subskrypcje PPV i pierwszą galą będzie właśnie ta w Londynie z udziałem Polaków. Nie będzie to bardzo drogie, w okolicach 8/10 dolarów. W Rosji będzie telewizja i internet. W Polsce tylko streaming on-line.

Na razie w formie testu, ale dalej idea ma być sukcesywnie rozwijana:

Najpierw 5 gal rocznie i sukcesywnie będzie to zwiększane. Wszystko jest w trakcie ustalania, m. in. cena. To jest kwota do przyjęcia. Przez tyle lat dawaliśmy gale za darmo w bardzo dobrej jakości i teraz trochę nam się należy.

Próbować oczywiście warto, bo ewidentnie finansowy potencjał wisi gdzieś w powietrzu, a co za tym idzie to rozwój. Jak wyjdzie ten pomysł wyjęty rodem z USA? Okaże się z czasem, bo na ten przykład, wieści o testach antydopingowych zaginęły bez wieści, choć to raczej trudne do porównania idee. Liczyć się będzie zainteresowanie galą i chęć wydania dodatkowych pieniędzy.

Z dobrych wiadomości dla polskich fanów jest taka, że powrót do naszego kraju na początku przyszłego roku, choć były starania, aby dopiąć galę w drugim półroczu 2018.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
boohmacher Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
boohmacher
Gość
boohmacher
Offline

Kiepska wiadomosc. Do tej pory cieszyl fakt ze mozna bylo ogladac ich gale na yt.