Colby Covington: „Jon Jones używał sterydów od studiów.”

08 czerwiec 2018
0
Colby Covington: „Jon Jones używał sterydów od studiów.”
foto.: ufc.com

Obrawszy kontrowersyjny styl bycia za jedyny słuszny, Colby Covington nie zwalnia, a wręcz przyśpiesza w tempie zrażania do siebie niemal wszystkich na około. Jednym z pierwszych, z którym oficjalnie zeszli na wojenną ścieżkę, jest były mistrz i aktualnie zawieszony w prawach fightera Jon Jones, z którym dzielił pokój na studiach. Colby co rusz uderza w „Bonesa” i właśnie zrobił to ponownie w programie Jim & Sam Show, twierdząc:

On od zawsze był na sterydach. Przychodził do domu i wrzeszczał na mnie. Kurwa, co ty robisz Colby? Pozmywaj! On wręcz szalał z emocji.

Podczas, gdy obaj zdobyli wysokie medale w zapasach uniwersyteckich jako juniorzy, Jones już wtedy rzekomo snuł plany aby pójść do wagi ciężkiej:

Jones walczył w 197 funtach, był krajowym mistrzem i chciał pójść kategorię wyżej. Zakładał więc, że będzie musiał zrobić cały cykl sterydowy i wówczas straciłem do niego szacunek. Zaczął mocno imprezować, zażywać ekstazy, wdał się w całe mnóstwo narkotyków i różnych historii. On robił to już od czasów studiów.

Jones oczekuje obecnie na rezultat rocznego procesu po oblaniu drugiego testu antydopingowego, a tymczasem Covington zmierzy się w sobotę z Raphaelem dos Anjosem o tymczasowy tytuł w wadze półśredniej.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x