Damian Zorczykowski przed Babilon MMA 4: „Nie wierze do końca w kontuzję Sińskiego.”

08 Czerwiec 2018
0

Z Damianem Zorczykowskim (4-2) porozmawialiśmy chwilę przed oficjalnym ogłoszeniem zmiany rywala z Mateusza Sińskiego. Reprezentant Fight Club Łomża już drugi raz miał walczyć z Sińskim na Babilon MMA, który ponownie uległ kontuzji, jednak w tym konkretnym przypadku Damian nie zamierza stosować zasady „do trzech razy sztuka”:

Mieliśmy walczyć na pierwszym Babilonie w Legionowie, ale wtedy nie doszło do walki z powodu kontuzji. Drugi raz to samo prawdopodobnie kontuzja, ale nie wierzę w to do końca. Dostałem takie informacje, że nie chciał tej pierwszej walki i do niej nie wyszedł. Miałem takie przeczucie, że tym razem też nie wyjdzie i okazało się tak jak myślałem. Więcej szans nie będzie miał. Przygotowywałem się pod niego, gdzie jest specyficzny ze względu na wzrost i wszystko inne. Bez sensu, stracony czas.

Już dzisiaj, prawie na własnym terenie zmierzy się z zastępcą Łukaszem Kaśniewskim (4-6), którego zdążył przeanalizować:

Bardzo doświadczony zawodnik, który debiutował w 2009 roku. Obity na matach, znokautował Romana Szymańskiego, także samo nazwisko mówi za siebie. Jakiś miesiąc temu miał walkę i wygrał z nim po pewnej walce. Jest to poprzeczka wyżej zawieszona niż Siński. Cieszę się, gdy tak jest, bo nie jestem stawiany w roli faworyta.

Po ostatniej wpadce w Radomiu, Damian nie zamierza się poddawać tym bardziej, że ma wokół siebie osoby jak żona, za której wsparcie zamierza się jej odwdzięczyć kolejnymi sukcesami w oktagonie:

Niektórzy zawodnicy mają z tym problem, ale ja mam taką żonę, z którą dobrze trafiłem. Żona nie utrudnia mi przygotowań i wspiera mnie we wszystkich momentach. Gdy robię wagę i jestem nerwowy, to nie odzywa się. Po prostu kobieta, która rozumie mężczyznę i taka kobieta jest potrzebna.

Podziel się ze znajomymi
  • 22
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o