Darmowe walki DSF: Różalski vs Graham, Omielańczuk vs Falin, Jewtuszko vs Krasoń, Dudek vs Dashke i inne

23 czerwiec 2018
0

Pięć klasowych pojedynków od DSF Kickboxing Challenge, które korzysta z wakacyjnej przerwy, by uzbroić się na wrześniową „mega galę” w gliwickiej Hali Podium. Poniżej seria pojedynków, które warto sobie przypomnieć.

13 kwietnia 2018 roku – DSF Kickboxing Challenge 14. Torwar, Warszawa. W drugim pojedynku dla federacji DSF wracający do formuły K-1 Daniel Omielańczuk zmierzył się z Nico Falinem. Oto zapis całego pojedynku z gali DSF 14.

18 maja 2018, DSF Kickboxing Challenge 15: Bastion Chwały. Debiut Macieja Jewtuszki w federacji DSF. W swoim pierwszym występie w K-1 „Irokez” pokonał Roberta Krasonia. Oto cała walka!

1 czerwca w Zabrzu na gali DSF 16: Śląskie Tąpnięcie odbyła się walka o pierwszy w historii federacji pas mistrzowski w wadze lekkiej (71 kg). Po pięciu bardzo emocjonujących rundach Jarosław Daschke minimalnie pokonał Rafała Dudka, a o wyniku pojedynku mógł zadecydować knockdown z 4-tej odsłony.

Oto co-main event wielkiej gali DSF Kickboxing Challenge 14 na Torwarze w Warszawie. Białoruski mistrz federacji DSF w wadze superciężkiej Petr Romankevich znokautował w 3. rundzie twardego Dawida Żółtaszka. Zobaczcie całą walkę z DSF 14.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x