Krzysztof Włodarczyk o Szymonie Kołeckim i walce ze Szpilką: „Mamy sobie coś do wyjaśnienia”

autor:
09 Czerwiec 2018
0

Pięściarz Krzysztof Włodarczyk złapany podczas gali Babilon MMA 4 opowiedział nam o sytuacji pomiędzy nim a Arturem Szpilką oraz podzielił się opinią o mocnych stronach Szymona Kołeckiego.

Na pewno mamy sobie coś do wyjaśnienia. Kto gdzie jest, postawić sobie kropkę na „i”. To na pewno prędzej czy później dojdzie, ale na razie się na tym nie koncentruje, bo to nie jest dla mnie najważniejsze. Zobaczymy co będzie za jedną-dwie walki. Jak wywindujemy do pierwszej piątki, może, daj Boże, to może będzie propozycja boksowania o tytuł mistrza świata i takie moje gdzieś tam skryte marzenie, żeby zaboksować o ten pas mistrza świata. Zobaczymy czy się uda, czy się nie uda. Wtedy będziemy boksować z tym człowiekiem, który był wymieniany.

W kwestii wagi do ewentualnego pojedynku ze Szpilką, Włodarczyk nie ukrywa, że będzie musiał przybrać nieco kilogramów:

Będę musiał pójść na pewno trochę do góry. Na pewno będę musiał zachować granicę tej góry. Nie będę mógł ważyć 100 kg ani nic ponadto. W granicach 96-97 kg będę starał się ważyć, żeby gdzieś tam utrzymać tą masę, ciężar, dynamikę, szybkość.

Na koniec Diablo podzielił się swoją opinią na temat atutów Szymona Kołeckiego:

Siła, którą tyle lat trenował i ma, na pewno mu się przyda tutaj. Czy w złapaniu czy cokolwiek. W szarpaniu nawet. Będzie się to na pewno odzwierciedlało. Doświadczenia nie ma, na pewno jest silnym chłopem i to mu bardzo dużo pomoże.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o