Lyoto Machida otwarty na „nowe wyzwania” w Bellatorze

24 Czerwiec 2018
0
Lyoto Machida otwarty na „nowe wyzwania” w Bellatorze

Po fali medialnych zapowiedzi o przejściu Lyoto Machidy do nowego domu w Bellatorze, głos zabrał sam zainteresowany, który opowiedział co kierowało nim przy podejmowaniu decyzji o odejściu z UFC:

Mój kontrakt z UFC dobiegł końca i zmierzam do Bellatora, który jest świetną rozwijającą się organizacją w USA. Jestem bardzo wdzięczny za wszystko, co miało miejsce w UFC. Jestem szczęśliwy z powodu wszystkiego co przeżyłem. Wierzę, że nasze życie podzielone jest na kolejne etapy. To co nam się objawia jest wspaniałe, ale również to co odchodzi także jest wspaniałe. Musimy być otwarci na nowe zmiany, nowe wyzwania. Tak właśnie myślę. Za każdym razem gdy walczę i trenuję, robię to dla Was, dlatego chciałbym żebyście nadal mnie wspierali.

Olá pessoal, estou aqui para anunciar uma grande mudança na minha carreira profissional. Meu contrato com UFC encerrou e eu estou indo para uma nova casa: para o Bellator, que é um grande evento do MMA e que tem crescido muito aqui nos Estados Unidos. Sou muito grato por tudo o que aconteceu comigo no UFC, sou muito feliz por tudo que eu vivi ali. Eu acredito que tudo na nossa vida são ciclos. Tudo que vem é muito legal e tudo o que vai também é legal. Temos que estar abertos a novas mudanças, novos desafios. E essa é minha mentalidade! Um grande abraço a todos vocês, quero que vocês continuem me acompanhando, porque sempre que eu participo das lutas, sempre que eu estou em treinamento eu estou dando sempre o meu melhor e é para vocês Hello everyone, I’m here to announce a great change in my career. My contract with UFC has finished, and I’m going to a new house: Bellator, which is a great MMA event that has been growing a lot here in the United States. I’m very grateful for everything that happened with me in the UFC. I’m very happy with everything I lived. I believe that everything in our lives is made of periods. All that comes is great and all that goes is also great. We have to be open to new changes, new challenges. This is how I think. My best regards to all of you, and I wish you keep on supporting me, because everytime I fight and everytime I practice, I do my best for all of you. @bellatormma #bellatormma

Post udostępniony przez Lyoto Machida (@lyotomachidafw)

Przypominamy, że w Bellatorze walczy również jego brat Chinzo. Wspólne gale z braćmi na jednej rozpisce mile widziane i spodziewane. Debiut „Smoka” prawdopodobnie jesienią, być może w starciu ze zwycięzcą MacDonald vs Mousasi.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o