Manager TFL Kamil Giez, zawalczy w sobotę na 14-ej edycji w Kraśniku

14 Czerwiec 2018
0
Manager TFL Kamil Giez, zawalczy w sobotę na 14-ej edycji w Kraśniku

Mała ciekawostka od organizator Thunderstrike Fight League 14, która po raz kolejny zawita do Kraśnika. Już w najbliższą sobotę, po raz kolejny swoich sił spróbuje manager organizacji Kamil Giez, który w 2016 podjął rękawice i przegrał jednogłośnie w formule amatorskiej na 8-ej edycji. W tym roku wrócił do aktywnych startów i wygrał 4 z 5 pojedynków na ALMMA. 16 czerwca ponownie wejdzie do oktagonu TFL:

MMA i sport to moja pasja. Wszystko w moim życiu kręci się wokół sportu. Jestem absolwentem AWF Biała Podlaska i właśnie po walce zamierzam obronić pracę magisterską. Pojedynek traktuje jako drogę rozwoju. Przy organizacji eventu ważne jest aby dostrzec szczegóły od środka, więc będzie to również lekcja poglądowa. Zamierzam dać z siebie wszystko.

Jego rywalem będzie Jacek Radziak ze Szkoły Walki Drwala. Pojedynek zakontraktowano w limicie umownym na 63 kilogramy.

W kolejnym pojedynku dodanym na przestrzeni ostatnich dni, reprezentant Teamu Oleksiejczuk/Spartakus Cyców Paweł Milanowski, spotka się w oktagonie z Bartłomiejem Sapiecho, ze wspomnianej Szkoły Walki Drwala. Podekscytowany trener Michał Oleksiejczuk, tak oto zapowiada debiutującego Sapiecho:

Tworzymy obecnie bardzo mocną grupę lubelskich zawodników. Do naszego klubu Klub Sportowy Spartakus dołącza coraz więcej mocnych zawodników, którzy chcą trenować w naszym teamie. To bardzo cieszy. To dopiero początek naszej drogi ale uważam, że zawodnicy obecnie przygotowujący się do walk na TFL w naszym gymie dadzą efektowne i widowiskowe walki. Na gali TFL 14 w Kraśniku obejrzymy trzech reprezentantów Team Oleksiejczuk/Spartakus Cyców: Czarka Oleksieczuka, Wojtka Żuchnika oraz Pawła Milanowskiego. Jetem pewien że każda następna gala czołowej polskiej organizacji TFL, będzie mocno obstawiona naszymi zawodnikami.

Podziel się ze znajomymi
  • 12
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o

Tagi