Mousasi z chęcią przywita „nasterydowanego” Machidę w rewanżu

26 Czerwiec 2018
0
Mousasi z chęcią przywita „nasterydowanego” Machidę w rewanżu
foto.: ufc.com

Najwyraźniej tam gdzie UFC nie widzi już potencjału, Bellator znalazł w weteranach formułę jak wycisnąć dodatkowego soku z samej skórki. Mowa o gorącym transferze Lyoto Machidy, którego już potencjalnie zestawiono ze zwycięzcą mistrzowskiego Mousasi vs MacDonald, gdzie idealnym scenariuszem byłaby wygrana Gegarda, z którym Brazylijczyk wygrał jednogłośnie w 2014. „Dreamcatcher” nie ma nic przeciwko, co potwierdził w rozmowie z mmafighting.com, dolewając nieco oliwy do ognia:

On ma duże, znane nazwisko i jest bardzo miłym facetem. Od momentu w którym ogłoszono, iż zawalczy w którejś z dwóch dywizji półśredniej lub średniej… to byłby to pojedynek którego także bym chciał. Jestem tu jednak, żeby walczyć z każdym kogo da mi Bellator. W 100% chciałbym tego rewanżu. Lyoto jest teraz starszy, do tego był testowany na obecność dopingu. Na 100% był na dopingu. Jego fizyczna strona mówi sama za siebie. Gdy się starzejesz, wszystko idzie w dół i ciężko pozostać czystym, zwłaszcza komuś kto jest na szczycie. Umiejętnościami być może, ale całą resztą… małe rzeczy czynią różnicę.

Wstępnie, debiut Machidy zapowiedziano na jesień tego roku. „Smok” już zdążył potwierdzić, że z chęcią powita wyzwania na najwyższym poziomie, a Scott Coker najwyraźniej nie ma nic przeciwko by z miejsca wrzucić Brazylijczyka do walki o mistrzowski tytuł.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o