Parke chętny na kolejnego Polaka: „Chciałbym walczyć z Marcinem Heldem na ACB”

autor:
16 Czerwiec 2018
1
Parke chętny na kolejnego Polaka: „Chciałbym walczyć z Marcinem Heldem na ACB”

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie popularnego Stormina na Brave CF 13, ten nie zamierza zwalniać tempa. Jak się okazuje, na linii Irlandczyka stoi teraz nie tylko Grzegorz Szulakowski, ale także zwycięski dziś Marcin Held, z którym Norman Parke również chciałby się sprawdzić swoje umiejętności. Reprezentant Next Generation I.M.M.A wyraża chęć na pojedynek pod szyldem organizacji ACB.

Chciałbym walczyć z Marcinem Heldem na ACB.

Najwidoczniej szybki i bardzo udany debiut Polaka dla Absolute Championship Berkut,  dał irlandzkiemu zawodnikowi nowy pomysł na głośną walkę. Zestawienie faktycznie byłoby bardzo ciekawe, w szczególności dla fanów spekulujących na temat wyższości Mateusza Gamrota nad Marcinem Heldem lub odwrotnie. Moglibyśmy ujrzeć  jak nasz weteran Bellatora zaprezentuje się na tle solidnego Normana Parke, ale i ewentualne zwycięstwo nad Irlandczykiem, wywindowałoby Helda na wysokie lokaty.

Pytanie tylko, czy związanie się z ACB nie kolidowałoby z występami Stormina w KSW, w szczególności, że 6 października organizowana jest gala na terenie Wysp, w Londynie.

Niemniej jednak… Held vs Parke? Brzmi kusząco!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Flor Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Flor
Gość
Flor
Offline

Oglądałbym