Paweł Brandys przed Babilon MMA 4: „Zmiana rywala nie zmieni diametralnie mojej taktyki.”

08 czerwiec 2018
0

Zmiana rywala na ostatnią chwilę, nigdy nie jest przyjemnym tematem, na całe szczęście na Babilon MMA 4 Paweł Brandys otrzymał szybkie zastępstwo z Michała Szulińskiego na Tomasa Steponkeviciusa (2-0):

Na pewno jest to problem przed walką, gdy jest zmiana przeciwnika, zwłaszcza że było to atrakcyjne zestawienie. W mojej karierze tylko dwa razy nie było problemu, a reszta to zawsze coś się psuło przed walką. Także jestem przyzwyczajony, na szczęście udało się znaleźć zastępstwo, bo interesowało mnie jedynie to, żeby zrobić pojedynek. Ciśnienie było duże, bo to pierwszy występ w tym roku i cieszę się, że udało się znaleźć zastępstwo.

O kolejnym wyzwaniu z Litwy wie jedynie tyle ile potrzebuje i na całe szczęście nie wymaga ono mocnej zmiany taktyki:

Tomas ma koło 10 walk w K-1, widziałem jedną z nich i myślę, że będzie fajnie. Oglądałem co prawda kawałek, bo chciałem wiedzieć z kim się biję. Przygotowywałem się pod Michała, ale to nie będzie jakaś diametralna zmiana taktyki i myślę, że nie będzie problemu w tych ostatnich dniach, żeby coś właściwego ustawić pod rywala.

Na koniec rozmowy, reprezentant Daas Berserkers Team Bielsko Biała potwierdził, że jego docelową kategorią wagową będzie teraz półciężka zamiast średniej:

Teraz moja kategoria to będzie półciężka. Nie zbijam do 84 kg, bo nabrałem zbyt wiele mięśni i nie jest to już możliwe. Musiałbym ciąć z mięśnia lub przygotowywać się z pół roku.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x