Piotr Strus nieoficjalnie o pas na sierpniowym ACB w Londynie, Omielańczuk w rozpisce

05 czerwiec 2018
0

Nareszcie… obiecany i mocno wyczekiwany pojedynek o mistrzowski pas Piotra Strusa, prawdopodobnie już 11 sierpnia w Londynie. Taka informacja padła w programie „Klatka po klatce” na Sportowych Faktach, a informację wstępnie potwierdził dzisiaj naszemu portalowi sam zawodnik. Oponentem będzie oczywiście posiadacz tytułu Albert Duraev (11-3), z którym Polak miał walczyć w pierwszej połowie tego roku. Ostatecznie zmierzą się na ACB w Londynie, choć wg samego zainteresowanego, musimy jeszcze poczekać na oficjalne potwierdzenie od organizatora:

Jest taki plan, słyszałem o takim terminie, został mi on zaproponowany i powiedziałem, że oczywiście. Nie mogę jednak w 100% potwierdzić, że jest to zapisane na kontrakcie, póki ACB tego nie ogłosi. Poprzednim razem też było mówione, że po Dipchikovie będzie walka o pas, ale okazało się że Albert jest kontuzjowany. Po ostatniej wygranej z Gonzalezem powiedziałem, że wypełniłem umowę i jestem gotowy na mistrza. Zaproponowali mi więc wspomnianą datę, rozpocząłem przygotowania bez względu na to, czy to będzie sierpień, wrzesień, a może październik. Czekam jednak na wielkie BUM na mediach społecznościowych ACB, że Strus będzie się bił z Duraevem. Myślę, że jest to mój czas i kiedy to robić jak nie teraz?

Na tej samej karcie walk miałby wystąpić Daniel Omielańczuk (20-8-1), który przygodę z czeczeńską organizacją rozpoczął mocną wygraną przez poddanie. Później na moment wrócił do kickbokserskich korzeni, i teraz ponownie wraca do małych rękawic. Wspomniana gala już 11 sierpnia w sercu Anglii.

Podziel się ze znajomymi
  • 60
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x