Rajewski vs Sobiech, Gromada vs Trytek, Dubiński vs Cierbikowski, i Jaworska vs Rembelska w karcie Silesian Fight Night

05 Czerwiec 2018
0
Rajewski vs Sobiech, Gromada vs Trytek, Dubiński vs Cierbikowski, i Jaworska vs Rembelska w karcie Silesian Fight Night

Cztery zestawienia podano w ostatnich dniach oficjalnie na karcie pierwszej Silesian Fight Night w Mysłowicach. Wyliczankę rozpoczyna Sebastian Rajewski (4-3), który zmierzy się z Michałem Sobiechem (0-0). Znacznie bardziej doświadczony Sebastian, ma za sobą długa drogę startów w formule uderzanej, którą przeplata pojedynkami w formule mieszanej.  Oprócz treningów pod okiem ojca w Rajewski Team, 26-latek trenuje również w poznańskim Czerwonym Smoku. Jego oponent reprezentuje Daas Berserkers Team Bielsko Biała i będzie to jego pierwszy pojedynek w zawodowej karierze.

Zawodowy chrzest przejdą również Robert Gromada z UKS Hyosai w Piastowie kontra Patryk Trytek z Berserkers Team Stargard Szczeciński. Gromada trenuje MMA od 3 lat, a jiu jitsu od sześciu. Jego oponent ma za sobą 4 lata treningu, podczas których stoczył 5 walk amatorskich, z czego dwie na zasadach semi pro. Trenuje sporty walki od 4 lat.

W zawodowym K-1 z kolei, zadebiutuje Mateusz Dubiński z Puław, który poza sportami walki jest zawodowym żołnierzem obrony terytorialnej. Przygodę ze sportami przeszedł od karate, przez boks, do kickboxingu. W walkach lubi iść na wymiany. Po drugiej stronie ringu stanie Krystian Cierbikowski z Paco Team Katowice, który ma już zawodowe doświadczenie 3-1. Zawodnik najwyraźniej narzucił sobie mocne tempo, bo w tym tygodniu stoczy pojedynek w innej organizacji, a za tydzień w Mysłowicach. Ostatnio w dobrym stylu wygrał przez nokaut.

Na koniec został pojedynek walecznej Dominiki Rembalskiej, która po kilkunastu latach uprawiania Capoeiry, postanowiła podnieść poprzeczkę rywalizacji i dołożyła kickboxing, gdzie odnosiła kolejne sukcesy. Jej rywalką będzie Katarzyna Jaworska z Paco Team, której początki z kickboxingiem sięgają 2004. Starcie w kategorii 60 kilogramów.

Gala Silesian Fight Night 1 już 16 czerwca o godzinie 18:00 w Hali MOSiR w Mysłowicach. Bilety dostępne na www.silesianmma.evenea.pl.

Podziel się ze znajomymi
  • 10
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o