Rekordowo szybkie pierwsze przesłuchanie McGregora przed sądem w Nowym Jorku

14 Czerwiec 2018
0
Rekordowo szybkie pierwsze przesłuchanie McGregora przed sądem w Nowym Jorku
foto.: mmafighting.com

Niekoniecznie 13 sekund jak w walce z Jose Aldo, ale niewiele dłużej trwało faktycznie pierwsze przesłuchanie Conora McGregora w sprawie kwietniowego ataku na autobus przewożący zawodników UFC i ich ekipy. Irlandczyk zjawił się na moment w sądzie na Brooklynie, a po wszystkim wyjawił swe ubolewanie przed zgromadzonymi mediami:

Żałuję swoich czynów, przez które trafiłem tu dzisiaj. Rozumiem powagę tej sprawy, która mam nadzieję zostanie niebawem rozwiązana.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=chXzl6pBOa4

W sumie, pierwsza posiedzenie zajęło trochę ponad minutę, gdzie w zasadzie ustalono jeszcze tylko datę kolejnego spotkania na 26 lipca. Nowy termin ma pozwolić stronie broniącej McGregora, na wypracowanie ugody. Obrońca jest już po rozmowie z prokuratorem okręgowym.

W pamiętnym ataku krewkiego mistrza, ucierpieli Michael Chiesa i Ray Borg, którzy uszkodzeni odłamkami szkła, byli niezdolni do swoich pojedynków na UFC 223. Po wszystkim, Conor został zatrzymany i zwolniony niedługo później za kaucję 50 tysięcy $. W nadchodzący poniedziałek, Dana White zamierza spotkać się ze swoim pupilem i porozmawiać o jego przyszłości.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o