Robert Whittaker: „Atletyczne zmiany 41-letniego Romero to działanie magii.”

24 Czerwiec 2018
0
Robert Whittaker: „Atletyczne zmiany 41-letniego Romero to działanie magii.”

Kilka tygodni po wygranym rewanżu, mistrz Robert Whittaker przemówił w podcaście Grange TV na temat fizycznej strony swojego dwukrotnego rywala Yoela Romero. Nie tyle co był pod wrażeniem, co raczej mocno insynuował działanie „czarodziejskich mikstur” u Kubańczyka, który w zaskakujący sposób zregenerował się po nieudanej próbie zbicia do 185 funtów:

Czymkolwiek się nawadniał, chcę tego samego. Bo to zamieniło go w nadczłowieka. Kiedy uderzałem i kopałem go, czułem jakby był zrobiony z metalu. To było szalone. Walczyłem z nim rok temu i nie czułem jakby był z betonu. Nie w taki sposób jak teraz.

To jest twardy gość, sportowiec najwyższego kalibru. Ale sposób w jaki wrócił i fakt, że czułem go zupełnie inaczej niż rok temu… bo nie zapominajmy, że już z nim się mierzyłem. Doświadczyłem jego ciosów, doświadczyłem jak to jest z nim się mierzyć. Żeby dokonać takich fizycznych zmian w wieku 41 lat. Pozostawiam to chyba działaniu magii i niczego więcej.

Australijczyk zdradził również kilka sprytnych trików, w jaki sposób ominąć obecny system USADA, o czym niedawno wspominał również GSP u Joe Rogana:

Problem z obecnymi procedurami, i wierzę że robią co mogą, że jest zbyt wiele luk. Jeżeli ktoś wynajdzie nową miksturę bez chemikaliów na które nie badają, to wynik tego nie wykaże. Do tego gdy komisarz badający nie zastanie Cię na miejscu, masz dwa ostrzeżenia zanim Cię zawieszą. Czyli dostajesz 2 karty wyjścia z więzienia, to szalone. Zauważyłem też, że mniej więcej do momentu gdy wszedłem do TOP 12, w ogóle mnie nie badali. System ma zbyt wiele dziur, przez które ktoś kiedyś może zginął, a ja je jedynie wskazuję.

Więcej możecie posłuchać TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o