Trzy walki o pas spodziewane na DSF Kickboxing Challenge 17 w Gliwicach

29 Czerwiec 2018
0
Trzy walki o pas spodziewane na DSF Kickboxing Challenge 17 w Gliwicach
foto.: dsfchallenge.com

Nie dwie, jak wstępnie zapowiadano, lecz nawet trzy walki o mistrzowskie tytuły zobaczymy prawdopodobnie na DSF Kickboxing Challenge 17 w gliwickiej Hali Podium. Organizacja na poważnie szykuję się, by 21 września z hukiem rozpocząć waleczną historię nowego obiektu.

Najbardziej pewnym jest rewanż Jenel vs Ruta, dokładnie rok od pierwszej walki, gdy zawodnik z Chorzowa odebrał pas. Kamil Jenel wygrał w międzyczasie 3 walki, a Kamil Ruta dwie. Obaj zawodnicy co rusz wbijają szpilkę drugiemu gorącym komentarzem. Wyjaśnienie tego scenariusza, znajdzie swój finał za niecałe 3 miesiące.

Drugą pewną opcją jest Róża Gumienna, która zawalczy o tytuł w kategorii 60 kg. Team zawodniczki potwierdził swego czasu jej status w drodze po tytuł, a organizacja zrobiła to emitując video trailer zwiastujący jej udział na wrześniowej gali. Nazwisko rywalki nie zostało jeszcze ogłoszone, ale spodziewamy się ogłoszeń na przestrzeni najbliższych dni.

Jak udało nam się ustalić, będzie jeszcze trzecia walka z mistrzowskim pasem w tle, ale negocjacje w tej sprawie trwają. Poza tym, zobaczymy całą plejadę gwiazd, w tym starcie Marcina Różalskiego z legendarnym Alexeyem Ignashovem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o