Valentina i Antonina Shevchenko pierwszym siostrzanym duetem w UFC

27 Czerwiec 2018
0
foto.: ufc.com

Kolejny, rodzinny biznes w MMA, choć tym razem o zabarwieniu kobiecym, bo z siostrami Shevchenko jako motyw przewodni historii. Po szybkim zwycięstwie przez TKO w najnowszym Dana White’s Contender Series, starsza o 3 lata Antonina (6-0), dołączyła do walecznej Valentiny w UFC.

Utalentowana i wciąż niepokonana w zawodowym MMA „Pantera”, potrzebowała trochę ponad rundę, żeby zatrzymać bardziej doświadczoną Jaymee Nievarę. Po świetnej kontrze bokserskiej i kolanach z klinczu, zdołała naruszyć i mocno rozciąć rywalkę. Powtórka z tajskiego klinczu minutę później, zmusiła sędziego Herba Deana do przerwania egzekucji.

Po wszystkim, Dana White nie miał wyjścia i chwycił okazję, która sama pchała mu się w ręce:

Wygląda na to, że w UFC będą dwie siostry Shevchenko. To fajne i dziwne za jednym zamachem. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Na pewno ma trochę do nadrobienia za swoją siostrą, ale chcemy jej.