Vaso Bakocevic przed walką w Bellatorze: „Nigdy mnie nie skreślajcie!”

04 Czerwiec 2018
0

Wiadomość o angażu Vaso Bakocevica (33-17-1) przez Bellatora, piorunem przeszła przez portale branżowe. W rozmowie z krewkim Czarnogórcem zawodnik nie szczędził razów tym, którzy przekreślali dalej jego karierę zawodniczą:

Oni wszyscy mogą mi possać kutasa. Nieważne co robisz w życiu, nie tylko w sporcie ale w ogóle, ludzie krytykują, dlatego mogę im jedynie powiedzieć, żeby possali mi jajca. Ludzie nie rozumieją tego, są idiotami i mają negatywne nastawienie, dlatego jebać ich. Gdy walczyłem z dobrymi fighterami i przegrałem, to wyzywali mnie że jestem cipą, jak wygram ze słabszym też jestem cipą. Cokolwiek zrobię są nieszczęśliwi.

Chrzest bojowy w amerykańskiej organizacji, która 14 lipca zorganizuje galę w Rzymie, Vaso przejdzie z byłym mistrzem i zawodnikiem wysokiego kalibru, Andrey’em Koreshkovem. „Psychopata” zdaje sobie sprawę z powagi wyzwania:

Walczę pierwszą walkę w Bellatorze na głównej karcie i zmierzę się z byłym mistrzem. Nie zamierzają mi ułatwiać sprawy. On jest w TOP 15 na świecie. Zobaczcie jego walkę z Bensonem Hendersonem i kilkoma innymi. Wygrywał z Douglasem Limą, ale otrzymał cios kończący. Więc to moja szansa na zwycięstwo, nokaut jednym uderzeniem! Tym, który tak naprawdę go pokonał to Ben Askren i on rzeczywiście bawił się z nim, ale to było 5 czy 6 lat temu. Nie mam nic do stracenia, mam to w dupie. Jestem realistą i wiem, że jest lepszy ode mnie, jest większy bo nie miałem mierzyć się w 77 kg ale i tak zawalczę z każdym. Hej, nigdy mnie nie skreślajcie.

Jak pokazuje jego kariera, Bakocevic od początku był najemnikiem, który przyjmował zlecenia po całym świecie. Przygoda z Bellatorem może jednak być na kilka pojedynków i to bez względu na rezultat:

Mam kontrakt na kilka walk, chyba 3 + 1, ale wiesz jak jest. Stoczysz jedną złą walkę i wypadasz. Możesz też przegrać cztery razy, ale masz serce do walki i dadzą ci szansę. Mogę więc przyrzec, że bez względu na wynik jeszcze mnie tam zobaczycie.

Podziel się ze znajomymi
  • 31
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o