XFN 11: Kamil Selwa zrobił wagę przed dzisiejszą walką z Ludovitem Kleinem

28 Czerwiec 2018
0
XFN 11: Kamil Selwa zrobił wagę przed dzisiejszą walką z Ludovitem Kleinem

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, to nie jedyne czym polscy fani mogą się ekscytować w tym tygodniu. Ogłoszony po cichu pojedynek Kamila Selwy na czeskim XFN 11: „Back to o2 Arena”, jest już w finalnym etapie, bo po ważeniu i nietypowo, na kilka godzin przed czwartkowym terminem walki.

Wg informacji z FB zawodnika, Polak zrobił wagę ustaloną 65,77 czyli wyjątkowo jedną kategorię wyżej niż zwykle. Jego przeciwnikiem będzie L’udovit Klein, niebezpieczny reprezentant gospodarzy, który ma na koncie m. in. TKO nad Krzysztofem Klaczkiem. Czech ma długą historię nierobienia wagi, dlatego obostrzenia kontraktowe mówiły o braku tolerancji wagowej a dodatkowo, organizacja zastosowała innowacyjne zasady. Zawodnicy będą bowiem zważeni dwukrotnie, dzień przed i po przybyciu na halę w dniu pojedynku, gdzie mogą wnieść maksymalnie do 10% masy więcej niż przewiduje ustalona kategoria wagowa.

Z innych ciekawostek jakie nam się udało ustalić, na karcie nie zobaczymy dobrze rokującego starcia Jędrzeja Maćkowiaka z Konstantinem Gluchovem. Gala będzie transmitowana w lokalnej O2 TV, Selwa jest szósty w rozpisce i ma walczyć mniej więcej o 20:00. Kibicujemy!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o