Covington oskarżył team Jona Jonesa o próbę przekupstwa komisji USADA

19 lipiec 2018
1
Covington oskarżył team Jona Jonesa o próbę przekupstwa komisji USADA
foto.: youtube.com

Rosnąca kość niezgody pomiędzy byłymi współlokatorami Jonem Jonesem i Colbym Covingtonem, nabiera rozpędu. Wyszczekany tymczasowy mistrz, połączył chwilowo siły z drugim wyszczekanym Chaelem Sonnenem w jego podcaście, by wspólnie porozmawiać na temat „Bonesa”. Colby poszedł tym razem krok dalej i zaczął snuć teorie spiskowe na temat wcześniejszego powrotu JJ:

Myślę, że oni próbują utrzymać jego nazwisko w nagłówkach i wykorzystują to do ewentualnego wczesnego powrotu. Nigdy nie wiadomo. Jego łajdacki manager Malki Kawa, pewnie spróbuje przekupić UFC lub USADA, żeby wrócił wcześniej. UFC chce robić biznes, więc jeżeli Jon będzie dostępny a USADA go oczyści, będą chcieli go wrzucić z powrotem i dalej zarabiać pieniądze. Oni mają 4 miliardy dolarów pożyczki do spłaty, więc zrobią wszystko, żeby to spłacić.

To wszystko to zaledwie czubek góry lodowej pomyj, jakie wylał dotychczas i dalej będzie wylewał Covington. Wg Sonnena, powinniśmy spodziewać się wysypu zawodników, którzy pójdą w ślady Colby’ego, bo ten plan najwyraźniej działa i skupia uwagę.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kewin
Kewin
4 lat temu

eh

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x