Dana White ostro o walce Lewisa z Ngannou: „Ego Francisa całkowicie go przerosło.”

09 Lipiec 2018
0
Dana White ostro o walce Lewisa z Ngannou: „Ego Francisa całkowicie go przerosło.”
foto.: ufc.com

Konferencyjne podsumowanie gali o dziwo nie zaczęło się od najbardziej niewygodnego tematu walki Derricka Lewisa z Francisem Ngannou, ale gdy pytanie pojawiło się na wokandzie, Dana White szybko i brutalnie podsumował ich starcie. Dostało się zwłaszcza Kameruńczykowi, który rozczarował go najbardziej:

Straszne. Kariera Ngannou urosła bardzo szybko, zwłaszcza po pojedynku z Overeemem, który katapultował go do poziomu w którym każdy o nim mówił. Myślałem, że będzie następną nadchodzącą rewelacją, tymczasem jego ego całkowicie go przerosło. W chwili gdy to się z Tobą dzieje w branży sportów walki, widzicie co się dzieje. On zaczął dosłownie rozpadać się na kawałki. Miałem z nim liczne potyczki, tak jak pozostali ludzie w organizacji. Jego ego całkowicie wydostało się spod kontroli. Tak jak przed pojedynkiem z Miocicem, gdzie poleciał sobie do Francji i nie trenował. Teraz widzicie rezultat. OK, tym razem wrócił, trenował ale ego jest tym co najbardziej boli Francisa Ngannou.

Całkiem odwrotnie wypowiedział się natomiast w temacie „Czarnej Bestii”:

Nie zgadzam się, że jego akcje poszybują w dół po tej walce. Ale to jest problem, który się za nim ciągnie. Lewis jest zabawny, a kiedy wchodzi do klatki, jego walki są ekscytujące, jednak za każdym razem ma problem z plecami. Nie chcesz wchodzić z uszkodzonymi plecami do Cormiera, albo do innych ciężkich z czołówki. Ale lubię go, wygrał i nie sądzę, żeby jego akcje spadły po tym pojedynku. Nie pamiętam innej, nudnej walki z jego wykonaniu. Poza tym walka wieczoru całkowicie wymazała wrażenie po pojedynku z Ngannou.

Inaczej sądzi notowany na #2 miejscu wagi ciężkiej Curtis Blaydes, który napisał na Twitterze:

Dziękuję Derrickowi i Francisowi, za ucementowanie mojej pozycji jako pretendenta numer 1.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o