Edgar vs Zombie i Cerrone vs Perry potwierdzone na UFC FN 139 w Denver

21 Lipiec 2018
1
foto.: ufc.com

Po rocznej przerwie, szykuje się powrót Chang Sung Junga (14-4), którego fani kojarzą bardziej jako „Korena Zombie”. Jego rywalem będzie nie byle kto, bo były mistrz i do niedawna pretendent Frankie Edgar (23-6-1), który cały czas ma wysokie notowania w drabince wagi piórkowej. Wg ESPN, które powołuje się z kolei na Danę White, pojedynek ten będzie najważniejszym wydarzeniem gali UFC Fight Night 139, ustalonej na 10 listopada w Denver. Obaj zawodnicy są po mocnej wygranej, a zestawienie samo w sobie zapowiada się bardzo ekscytująco.

Na tej samej gali czeka nas kolejny fighterski killer, bo ulubieniec fanów Donald Cerrone (33-11), zmierzy się z Mikem Perrym (12-3), a więc gwarancje w trakcie i jeszcze przed walką, gwarantowane. 35-letni „Kowboj” przegrał 4 z 5 ostatnich pojedynków, ale jak twierdzi, wciąż ma w sobie ogień aby kontynuować swoją drogę. Z kolei „Platinum Mike” przerwał na początku lipca  pasmo dwóch porażek i dał fanom krwawe 3 rundy z mocnym Paulem Felderem.

Zapowiada się fighterska uczta dla fanów dobrego MMA, bo to zaledwie początek ogłoszeń pod galę w Denver.