Karol Celiński otwarty na kickbokserski rewanż DSF z Tomaszem Kondraciukiem

16 Lipiec 2018
0
Karol Celiński otwarty na kickbokserski rewanż DSF z Tomaszem Kondraciukiem
foto.: Michał Witwicki

Cztery zwycięstwa w MMA z rzędu i jedno kickbokserskie, to chyba najlepszy moment w karierze Karola Celińskiego, który może jeszcze w mocnym stylu przypieczętować swoje ostatnie lata w sporcie. Olsztyński fighter powoli spogląda na terminy w drugiej połowie roku, nie bacząc na wakacje:

Niby już trenuję, ale do końca jeszcze nie wiem do czego. Pod koniec roku mam walczyć o pas ACB, a po drodze ma być gala DSF Kickboxing Challenge, choć jeszcze nie mam żadnego oficjalnego terminu kiedy, co i jak.

O ile pas ACB jest w posiadaniu Dovletdzhana Yagshimuradova, o tyle nie wiemy jeszcze z kim „Cebula” miałby stoczyć kolejną walkę w DSF. Na horyzoncie pojawiła się kandydatura Tomasza Kondraciuka, który pojawił się niedawno w Warszawie jako nowo podpisany „kickbokser” i nie ukrywał, że jest zainteresowany rewanżem z Karolem, co oczywiście w smak reprezentantowi Arrachionu:

Ja chcę mieć po prostu walkę i jest mi to obojętne z kim przyjdzie mi się mierzyć, bo jestem sportowcem. Tomasz jest ambitny, cały czas trenuje i również jest sportowcem z krwi i kości, więc dlaczego nie miałbym mu dać rewanżu? Dla mnie to będzie motywacją, jeżeli on będzie chciał mnie pobić i zmusi mnie do tego, żeby jeszcze mocniej zapierdzielać na macie.

Pierwsze starcie obu panów w formule MMA z 2014, zakończyło się krwawą jatką i zwycięstwem Karola Celińskiego przez TKO w 3 rundzie. Ich pojedynek uznano za najlepszą walkę tamtego roku. Od tamtego momentu wiele osób liczy, że dojdzie do starcia numer dwa.

Podziel się ze znajomymi
  • 122
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x