Karolina Kowalkiewicz chętnie powita agresywną Jessicę Andrade: „Lubię presję.”

16 Lipiec 2018
0
Karolina Kowalkiewicz chętnie powita agresywną Jessicę Andrade: „Lubię presję.”
foto.: ufc.com

Gęsta atmosfera w poszczególnych kategoriach wagowych sprawia, że obecne dywizje można podzielić na „czołówkę, długo długo nic i dopiero cała reszta” co sprawia, że TOP 5 słomkowej kobiet, oddzielił się od pozostałych mocnym murem. Tym samym Karolina Kowalkiewicz (12-2) nie była specjalnie zaskoczona, że otrzymała propozycję walki z pretendent Jessicą Andrade, gdyby nie fakt że czempion Namajunas nie zamierza szybko wrócić do oktagonu:

Nie byłam zdziwiona, że zmierzę się z Jessicą. Przede wszystkim dlatego, że chcę z nią walczyć i nie mogę się tego doczekać.

Wydawałoby się, że była pogromczyni Kowalkiewicz – Claudia Gadelha, długo będzie dzierżyła miano zawodniczki najbliżej tytułu, co zmieniło się w chwili gdy Brazylijka spotkała się z Andrade. Zgodnie z twierdzeniem „style tworzą walkę”, już we wrześniu Polka będzie miała okazję to udowodnić, bo potencjalna wygrana z Jessicą, diametralnie zmieni jej sytuację. Wcześniej, KK musi jednak znaleźć metodę na agresywny styl swojej rywalki:

Lubię presję. Wiem, że ona jest wspaniałą fighterką i jest bardzo, bardzo twarda. To będzie niesamowicie ciężka walka, ale lubię wyzwania.

Biorąc pod uwagę jak bardzo zaskakujące bywają wydarzenia w oktagonie, jak Wy typujecie walkę obu Pań na UFC 228?

Podziel się ze znajomymi
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o