M-1 Global w bliskiej współpracy z UFC, promującej rosyjski rynek MMA

18 Lipiec 2018
6
M-1 Global w bliskiej współpracy z UFC, promującej rosyjski rynek MMA
foto.: facebook.com

Niezgoda rujnuje, ale zgoda dwóch zwalczających się przez lata organizacji, może przynieść rewelacyjne w skutkach efekty i niebawem poznamy prawdziwe znaczenie słowa współpraca pomiędzy UFC i M-1 Global. Rosyjska organizacja ogłosiła dzisiaj informację, wg której będą ściśle współpracowali ze stroną amerykańską:

Mistrzowie M-1 otrzymają unikalną szansę, aby podpisać kontrakt z UFC. Rosyjsko chiński fundusz Mubadala Investment Company i Ultimate Fighting Championship, ogłosiły powstanie fundacji UFC Rosja. Nowa firma będzie promowała MMA i zorganizuje nowe show w Rosji i w byłych republikach Związku Radzickiego.

M-1 Global będzie partnerem, odpowiedzialnym za wyszukiwanie rosyjskich sportowców i przygotowanie ich do rywalizacji. Mistrzowie M-1 otrzymają unikalną okazję, aby podpisać kontrakt z UFC.

Radości nie skrywał również głównodowodzący M-1 Global Vadim Finkelstein, który skomentował nową umowę:

Z niecierpliwością wyczekujemy efektów dalszej współpracy UFC i rosyjsko chińskiego funduszu inwestycyjnego, z którymi będziemy pracowali nad wynalezieniem młodych rosyjskich talentów, co mocno zaowocuje w naszym sporcie. MMA jest niezwykle popularnym sportem, a współpraca UFC, funduszu inwestycyjnego i M-1 Global, może wynieść rosyjskie MMA na nowy poziom. Współzawodnictwo w M-1 będzie jeszcze cięższe, co oznacza że zobaczymy jeszcze bardziej wyśmienite i spektakularne pojedynki!

Z całą pewnością nowa umowa wniesie sporo dynami na rynku wschodnim, który walkę ma we krwi i tak naprawdę nikt nie wie do końca, jakie diamenty skrywa Rosja i okolice. Niebawem być może się okaże.

Podziel się ze znajomymi
  • 9
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MarcinKewinZawodnik32Nandi LW.Mrozowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin
Użytkownik
Marcin
Offline

Kiedyś mówili że M1 (nie centrum handlowe w Poznaniu😉) będzie współpracować z kej es dablju

Kewin
Użytkownik
Kewin
Offline

Oooo

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

I to jest podejście, a nie na siłe sobie wmawiać, że jest się #1 i że nasi ”mistrzowie” są najlepsi.

Nandi L
Gość
Nandi L
Offline

Kej es płacze z dupy deszczem? Bo w moich stronach jebie jak fiks Kanada…M1 to dość nie doceniana organizacja, ale może Dejna i spółka stworzą coś ciekawego a wtedy nasze narodowe cwaniaczki udane i spełnione( po części)niech lepiej kupią naprawde dobre parasolki (DolczeGabana)bo może być spadek z europejskiego podium

moon
Gość
moon
Offline

„Bedzie tak samo…. albo lepiej”😎