Michał Oleksiejczuk chce rewanżu z Khalilem Rountree: „Jestem lepszy i zamierzam to udowodnić.”

13 lipiec 2018
8
Michał Oleksiejczuk chce rewanżu z Khalilem Rountree: „Jestem lepszy i zamierzam to udowodnić.”
foto.: zimbio.com

To na szczęście tylko rok w przypadku przymusowo pauzującego Michała Oleksiejczuka (12-2), który odzyska licencję fightera w grudniu tego roku, a stamtąd szybka droga do powrotu do oktagonu. W rozmowie z zawodnikiem usłyszeliśmy, że od pewnego czasu wszedł na wyższe obroty i powoli przygotowuje się na kolejne wyzwanie:

Już jestem w treningu. Właśnie wróciłem z Warszawy, gdzie współpracuję z Szymonem Kołeckim, pod jego walkę na Babilon MMA 5. Wierzę, że on może być niebawem w TOP 10 polskich fighterów wagi półciężkiej i będzie tam wysoko. Ma wszystko co potrzeba, świetne cardio, mocne zapasy. Ja przyjeżdżam do niego i dociążam go na sparringach. Szymon pomógł mi wspólnie z trenerem Roszkiewiczem i zwracam przysługę. Otrzymałem takie warunki do treningów w Warszawie, że przyjeżdżam kiedy chcę i nie muszę się o nic martwić, skupiając się wyłącznie na treningu.

Kto oglądał całą główną kartę UFC 226 w zeszłą sobotę, ten zapewne widział fenomenalny występ ostatniego rywala Michała – Khalila Rountree, który znokautował Gokhana Saki w pojedynku, którego pragnął również Oleksiejczuk:

Widziałem tę walkę i chcę rewanżu z Khalilem. Podtrzymuję to, że walczyłem czysty. Jestem od niego lepszy i chcę to udowodnić ponownie. Niech wie, że tego chcę! Stawiałem na niego w starciu z Sakim, który ma świetną kickbokserską przeszłość, ale to się skończyło. On przecież ledwo wygrał w debiucie UFC z gościem, który jest na dole drabinki.

Pozostaje nam odliczać do końca roku, a Michał Oleksiejczuk musi uważać szczególnie:

Byłem testowany na doping miesiąc temu, krew i mocz. Wiem, że muszę jeszcze bardziej się pilnować.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nandi L
Nandi L
4 lat temu

Również Ja szary internetowy Pismak wiazalem z Michałem duże nadzieje jak to już zdążyłem sie przyzwyczaić skończyło sie równie świetnie i widowiskowo jak z pił Karzami na mundialu, a u Mlodego jeszcze jakiś awiomarin wylazl.Najlepsze że w różnych konkurencyjnych portalach zawsze w ramach cukru można powiedziedziec aaa co wróci silniejszy i 10Na9 walk i tak nasz by wygrał. TYLE że wiekowo ma jeszcze czas Powodzenia ale kciukow 3mac nie będę bo za dużo mnie to kosztuje…W nocnym a wy zawodnicy zwijacie i tak w $

Kewin
Kewin
4 lat temu

Jest lepszy i to udowodni #TeamOleksiejczuk

Zawodnik32
Zawodnik32
4 lat temu

Zawodnik32
Zawodnik32
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
4 lat temu

Specjalny zabieg. Skoro o JJ można… to o Michale również.

moon
moon
4 lat temu

Mam nadzieje ze Oleksiejczuk pokaże jeszcze dużo dobrego. Trochę mu nie poszło z ta wpadka ale oby wyciągnął wnioski.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x