Mistrzowska walka Piotra Strusa, przesunięta o dwa tygodnie na ACB 92 w Szwecji

10 Lipiec 2018
0
Mistrzowska walka Piotra Strusa, przesunięta o dwa tygodnie na ACB 92 w Szwecji
foto.: instagram.com

Po odwołaniu najbardziej wyczekiwanej przez polskich fanów gali ACB/Londyn tego roku (red. a dzisiaj jeszcze ACB JJ 14), pozostało nam skontaktować się z czołowym fighterem z rozpiski niedoszłej ACB 91 – Piotrem Strusem. Kto jak kto, ale warszawski fighter zasłużył sobie na walkę o najwyższe laury wagi średniej i taka wiadomość, mogła być dla niego w pierwszej chwili frustrująca. Na szczęście, zgodnie z obietnicą włodarzy, Polak szybko otrzymał nową, niezbyt odległą datę w której zmierzy się z Albertem Duraevem:

Jest mi oczywiście bardzo przykro, że odwołano galę w Londynie, bo wiadomo iż każdy zawodnik celuje w konkretny dzień i najwyższy moment formy. Mieliśmy to wszystko dokładnie tak wyliczone, a teraz całość została przeniesiona na 25 sierpnia. Ostatecznie walczę więc w Szwecji, w Malmo, czyli dwa tygodnie później. Takie wypadki się zdarzają, gdzie nawet gale UFC są odwoływane. Nie jest mi to po drodze, bo burzy to moje plany rodzinne i wolałbym zrobić to planowo, ale już nic z tym nie zrobimy. Taka robota, trzeba zacisnąć zęby i iść do przodu, bo to już nic nie zmieni.

Od momentu czynnego powrotu, Strus wygrał cztery razy z rzędu i jest dzisiaj na zaszczytnej pozycji pretendenta do tytułu. Koniec końców, nowa nieodległa data i miejsce, również są interesujące i pozostają w zasięgu polskiego fana.

 

Podziel się ze znajomymi
  • 9
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o