Mocne oświadczenie ACB o problemach finansowo organizacyjnych: „Kontynuujemy działalność od września.”

30 Lipiec 2018
13
Mocne oświadczenie ACB o problemach finansowo organizacyjnych: „Kontynuujemy działalność od września.”
foto.: acbmma.com

Wzmożona działalność MMA organizacji ACB, od początku wzbudza wiele emocji wszelakiej maści. Przede wszystkim tych sportowych, ale ci bardziej obeznani z chęcią zagłębiali się w metody i źródła finansowania federacji, zachodząc w głowę na przepych z jakim organizowano kolejne gale. Te często zapełniały bowiem zaledwie małą część przygotowanej hali i ostatecznie udowodniły, że „z pustego nawet Salomon nie naleje”. Dlatego w specjalnym oświadczeniu, organizacja obiecała wyciągnąć wnioski i niebawem wznowić działalność po odwołanych w wakacje galach:

Trzy wydarzenia (red. cztery MMA, bo jeszcze Londyn + jedno jiu jitsu w Warszawie) Cypr, Kazań i Szwecja zostały odwołane w tym roku z powodu problemów organizacyjnych i finansowych. Z wolą Boga, liga będzie kontynuowała aktywność od września. W 2018 będą dwie gale: w Krasnodarze i w Moskwie. W międzyczasie organizacja przejdzie proces rekonstrukcji, by pracować bardziej wydajnie z finansowego punktu widzenia. Liga pracuje już nad planem i działaniami na 2019, które zostaną podane w najbliższej przyszłości.

Wszystkie pieniądze ze sprzedaży biletów za odwołane gale, zostaną zwrócone w pełni osobom, które kupiły wejściówki na ww wydarzenia.

Drodzy przyjaciele, nie wierzcie plotkom. Liga miała swoje problemy, które tylko uczynią nas mocniejszymi i mądrzejszymi! Nie ma progresu bez wyzwań! #ACBforLife

Najwazniejszą informacją dla polskich fanów, jest oczywiście oficjalne potwierdzenie czy na którejś z gal zobaczymy wreszcie wielokrotnie przekładany pojedynek Piotra Strusa o pas wagi średniej. Nieoficjalnie ma to być gala z datą 8 września w Krasnodarze.

Podziel się ze znajomymi
  • 26
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
LamikoboySawW.Mrozowskiboohmachermoon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lamikoboy
Gość
Lamikoboy
Offline

Właściciele ACB muszą iść na szkolenie do panów K&L by zobaczyć jak się biznesy robi

boohmacher
Gość
boohmacher
Offline

Fajnie gdyby w razie ewentualnego rozpadu ACB Strus zwiazalby sie z UFC.

moon
Gość
moon
Offline

Dobrze by bylo zeby ktos w ACB uporzadkowal ten burdel. Nie ma co na wyrost organizowac gale tylko mierzyc sily na zamiary. Mam nadzieje ze sprawy pojda w dobrym kierunku.

Saw
Gość
Saw
Offline

Kłamcy. Odwołali 7 wydarzeń: 4 numerowane gale mma, 1 gale jiu jiutsu i 2 mniejsze gale „Young eagles”.

Oby Strus i Omielańczuk jak najszybciej poszli po rozum do głowy i uciekli z tego bagna. Bardzo ich lubę, ale nigdy nie rozumiałem po co związywali się z tą organizacją.

Śmieszą mnie teraz polscy fani ACB, którzy nagle skapnęli się, że ACB jest ch*jowe.

Saw
Gość
Saw
Offline

ACB: Berkut Young Eagles 5 miało odbyć się 22 lipca, a ACB: Berkut Young Eagles 6 miało odbyć się 29 lipca. Obie gale miały odbyć się w Czeczenii.

Saw
Gość
Saw
Offline
Saw
Gość
Saw
Offline

To właśnie pokazuje jaka to jest profesjonalna organizacja.. skoro w oświadczeniu, które ma im pomóc zachować twarz i poparcie fanów podają błędne i kłamliwe informacje, które każdy może zweryfikować.

Saw
Gość
Saw
Offline

I większość zawodników zarabiało więcej niż sami zarabiali dla organizacji.
Nie można mówić o organizacji, która przepłaca zawodników, robi gale przy pustych trybunach, bo nie potrafią zainteresować swoim produktem przeciętnego widza, że jest profesjonalną organizacją.
Nie obchodzi mnie czy robili gale z oszczędności czy brudnych pieniędzy, ale jeżeli mieli taki budżet na zrobienie kilkudziesięciu gal w kilkunastu krajach na prawie wszystkich kontynentach i nie potrafili zrobić naprawdę fajnego produktu, tzn., że nie nadają się do tego kompletnie.

Marcin
Użytkownik
Marcin
Offline

Ciekawe co to będzie