Piotr Strus o odwołanej ACB 91: „Liczę, że uda mi się zdobyć pas jeszcze w tym roku.”

27 Lipiec 2018
1
Piotr Strus o odwołanej ACB 91: „Liczę, że uda mi się zdobyć pas jeszcze w tym roku.”
foto.: acbmma.com

Nie tracąc chwili po tym jak pojawiły się mocne informacje o odwołanej gali ACB w Malmo, skontaktowaliśmy się z najważniejszym uczestnikiem gali – Piotrem Strusem, by usłyszeć od niego co dalej:

Otrzymaliśmy od ACB informację, że moja walka została przeniesiona. To oczywiście wszystko burzy, przygotowania i jakieś plany życiowe. Problem w tym jest taki, że nie mogę zbyt długo utrzymać topowej formy, dlatego obecnie jestem w trakcie roztrenowania, żeby później budować ją od nowa.

Jedyną galą, która została na oficjalnej stronie na dzień dzisiejszy, jest ACB 93 w Krasnodarze (red. pewnie zamienią ją na 89). Jeżeli wydarzenie dojdzie do skutku bez przeszkód, to na pewno nie uda się tak szybko rozdysponować walk z czterech odwołanych gal, ale mistrzowskie starcie Polaka z Albertem Duraevem, może na pewno liczyć na priorytetowe traktowania:

Wpierw miałem walczyć 11 sierpnia, później 25 sierpnia. Tak, liczę że ktoś u góry zadecyduje na naszą korzyść i przydzieli nas na rozpiskę 8 września. Nie znam konkretnych powodów odwołania tych wszystkich gal, w kuluarach wskazuje się po prostu na przyczyny polityczne.

Po długiej wspinaczce w dywizji średniej, Piotr nie zamierza podejmować żadnych pochopnych decyzji:

Liczę, że ostatecznie uda się zawalczyć z Albertem, bo kosztowało mnie to dużo czasu i zaangażowania, żeby teraz odpuścić. Gdy w organizacji wszystko było dobrze, nie mogłem na nic narzekać. Nie ma mowy, żeby odszedł od nich bo przełożyli mi walkę. Liczę jednak, że zdobędę pas jeszcze w tym roku i stoczę później swój trzeci pojedynek w 2018.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Tylko niech czasem nie wpadnie na pomysł żeby sie bić na przetarcie w kick boxingu pod Warszawa bo w końcu doprowadzi do tego ze bedzie sie bił o pas województwa mazowieckiego.