Pojedynek Strus vs Duraev nową walką wieczoru ACB 91 w Szwecji

16 Lipiec 2018
6
Pojedynek Strus vs Duraev nową walką wieczoru ACB 91 w Szwecji

Pretendent Piotr Strus i mistrz Albert Duraev, mieli spotkać się już kilkukrotnie i wydawało się, że finalnym miejscem będzie (odwołane) ACB w Londynie. Wygląda na to, że ogłoszony przez nas kilka dni temu nowy termin walki, będzie najważniejszym pojedynkiem tego wieczoru, spychając pozostałe o jedno w oczko w dół.

Wszystko zgodnie z duchem hasła przewodniego „Less show, more fighting”! I rzeczywiście, bo reszta zestawień wygląda bardzo interesująco:

Zacieramy ręce w oczekiwaniu na 25-go sierpnia!

Podziel się ze znajomymi
  • 33
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
W.MrozowskiEksporterZłaMarcin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin
Użytkownik
Marcin
Offline

Wojtas ja bym widział Reze na lajwie , on nawet po polsku trochę umie bo ma żonę Polkę, pamiętam nawet jego wywiad dla Orange sport to mówił po Polsku.

EksporterZła
Gość
EksporterZła
Offline

W.Mrozowski
Z trochę innej beczki, że gala na wyspach odwołana pisaliście kilka dni temu, dziś czytałem, że kilka innych, w tym w samej macierzy- Rosji, zostało odwołanych. Co o tym mówią plotki? Skończyły się półlegalne pieniądze od czeczeńskiego watażki, walka o wpływy w samej organizacji?

EksporterZła
Gość
EksporterZła
Offline

Jeśli chodzi o Face-a to można powiedzieć, że jestem jaroszem. Nie mam zarejestrowanego konta, „ciastka” jedynie przechowują mój login i adres mailowy, abym nie musiał go przepisywać za każdym razem.