Pojedynki Piotra Strusa i Daniela Omielańczuka przeniesione na wrześniowe ACB 93

31 Lipiec 2018
0
Pojedynki Piotra Strusa i Daniela Omielańczuka przeniesione na wrześniowe ACB 93

Tak naprawdę właściwy numer gali powinien wynosić 89, odkąd wszystko po ACB 88 w Brisbane zostało anulowane, ale z drugiej strony nie numeracja a informacja o walce Piotra Strusa (13-3-2) o pas, jest tutaj najważniejsza. Przed chwilą czeczeńska organizacja podała oficjalnie, że mistrzowskie starcie z Albertem Duraevem (11-3), ostatecznie znajdzie się na rozpisce z 8 września w Krasnodarze. W krótkiej rozmowie warszawskiego fightera z naszym portalem, ten nie krył radości z ogłoszenia nowej daty:

Jestem bardzo szczęśliwy i mam nadzieję, że to będzie ostateczny termin walki z Albertem Duraevem. Zostałem osobiście zapewniony przez głowę ACB i wszystkie wysoko postawione osoby, ze Krasnodar nie jest zagrożony odwołaniem i widzimy się 8 września.

Druga dobra informacja dotyczy z kolei starcia Daniela Omielańczuka (20-8-1), który nie był takim priorytetem jak pretendent Strus, więc tym bardziej cieszy fakt, że organizacja znalazła dla niego miejsce na rosyjskiej karcie. Jego rywalem tak jak wcześniej, pozostaje Amir Aliakbari (8-1) z Iranu. Jego oponent ma długi ciąg zwycięstw w Rizin, a w swojej karierze przegrał jedynie z mocnym Mirko Cro Copem.

Na ACB 93 mamy w tej chwili potwierdzone aż 14 pojedynków, z czego trzy o mistrzowskie pasy: w wadze lekkiej, półśredniej i średniej.

Podziel się ze znajomymi
  • 28
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o