RCC 3: Alexander Emelianenko zatrzymał Viktora Pestę przez TKO w 2 rundzie

09 Lipiec 2018
0
RCC 3: Alexander Emelianenko zatrzymał Viktora Pestę przez TKO w 2 rundzie

Przed chwilą byliśmy świadkami ciekawego zestawienia Alexandra Emelianenko (28-7), który zmierzył się ze znanym w kraju Viktorem Pestą (13-5). W najważniejszym pojedynku Russian Cagefighting Championship 3, „Gream Reaper” okazał się lepszy i zdołał zatrzymać Czecha w swoim stylu, czyli za pomocą ciosów.

Pesta rozpoczął starcie celnym lewym prostym na szczekę, Alex ewidentnie poluje, ale w zamian nadziewa się na sierp. Cios na cios, Pesta oddaje celnym sierpem na szczękę i za chwilę lewym prostym. Czech klinczuje po zrywie Emelianenki. Obaj walczą o pozycję pod siatką. Czech szuka okazji do trafienia po rozerwaniu uchwytu, za chwilę trafia serią prosty i sierp. Jego ciosy wydają się niezwykle celne dzisiejszego wieczoru, bo Rosjanin jest już poobijany na twarzy. Świetny prawy prosty Viktora, który ewidentnie nie przypadł do gustu Alexandrowi. Rosjanin kąsa pod koniec celnym prostym i jeszcze zdążył zgarnąć kontrę.

W rundzie drugiej Pesta ponownie przejął inicjatywę i skutecznie obalił za obie nogi. Emelianenko zapiął pełną gardę, przyjmując przez ponad 2 minuty ciosy z góry. Z jakiegoś powodu sędzia podniósł pojedynek do stójki, gdzie Pesta pozostawał przecież czynnym atakującym, by zaraz po tym Alex zdołał trafić i zamroczyć Czecha mocnym ciosem. Od tego momentu, Alex gonił i zagonił rywala pod siatkę, gdzie zdołał podłączyć go ciosami po których sędzia przerwał starcie. Całą walkę możecie zobaczyć TUTAJ, a pod spodem akcja końcowa.

Chwilę wcześniej, mniej doświadczony Klidson Farias (13-2) poddał utalentowanego byłego mistrza M-1 Viktora Nemkova. Brazylijczyk okazał się lepszy już 2 rundzie, gdy duszeniem zza pleców odebrał zwycięstwo.

Podziel się ze znajomymi
  • 17
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o