Sierpniowa ACB 91: „Strus vs Duraev” w Szwecji odwołana

27 Lipiec 2018
1
Sierpniowa ACB 91: „Strus vs Duraev” w Szwecji odwołana
foto.: acbmma.com

Już nawet nie wiadomo w zasadzie jaki numer nosiła w danej chwili gala w Szwecji, która wg wielu źródeł w kraju i za granicą, ostatecznie została odwołana. Z numeru 92, dzisiaj prawdopodobnie nosiłaby miano #89, ale wygląda na to, że póki co czeczeńska organizacja poprzestanie na ostatniej 88 w australijskim Brisbane.

Wg osoby bliskiej Piotra Strusa, powyższa wiadomość znajduje swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości i jego odwlekany pojedynek z Albertem Duraevem, z dużym prawdopodobieństwem nie odbędzie się 25 sierpnia. Osoba ta poprosiła jednak, aby nie wymieniać jej z imienia i nazwiska w powyższym newsie.

Kilkanaście dni temu reprezentujący organizację Baysangur Edelbiev, mówił o szansach 50/50, że gala w Malmo dojdzie do skutku, niestety padło na niewłaściwą połowę. Nie wiadomo również jakie będą dalsze losy organizacji, która w ostatnich tygodniach odwołała cztery gale MMA i jedną jiu jitsu w Polsce, ale mamy wielką nadzieję że sportowa dawka emocji serwowana przez ACB, stanie z powrotem stabilnie na nogi.

Podziel się ze znajomymi
  • 44
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Tomaso Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomaso
Użytkownik
Tomaso
Offline

Trochę masakra. Wszyscy zawodnicy mieli obozy, się przygotowali i kicha. No i źle to brzmi dla ACB, wiadomo coś więcej co dalej z nimi? powstaną jeszcze?