Warszawska ACB JJ 15 odwołana! Organizatorzy nie usatysfakcjonowani duchem walki zawodników

10 Lipiec 2018
0
Warszawska ACB JJ 15 odwołana! Organizatorzy nie usatysfakcjonowani duchem walki zawodników
foto.: acbmma.com

Po wczorajszej medialnej bombie odnośnie odwołanej gali ACB 91 w Londynie, czas na kolejną rewelację i raz jeszcze z polskim akcentem w tle. Szykowana na 4 sierpnia w Warszawie ACB JJ 15, również nie dojdzie do skutku. Przed chwilą otrzymaliśmy oficjalny komunikat w sprawie, gdzie jako główny punkt decyzji, wskazano nieporozumienia na linii zawodnicy-organizator:

Decyzją szefa organizacji ACB informujemy, że planowane w najbliższym czasie gale ACB Jiu Jitsu, w tym gala 4 sierpnia w Warszawie, są odwołane. Organizacja nie jest usatysfakcjonowana duchem walki zawodników podczas ostatnich gal, a także faktem, że część z nich nie wywiązywała się z podpisanych z organizacją kontraktów. Decyzja o odwołaniu zaplanowanych wcześniej wydarzeń podyktowana jest potrzebą szybkiego wdrożenia zmian, zarówno w kontraktach zawodników, jak i w formule gal.

Konstruujemy nowe zapisy w kontraktach, które będą premiować waleczność i dynamikę oraz jasno określać konsekwencje niewywiązywania się z umów. Zmieniamy też formułę gal tak, by były one jeszcze bardziej widowiskowe. Wielu zawodników pożegna się w najbliższym czasie z organizacją ACB Jiu Jitsu, tak by zostali w niej tylko najlepsi i najbardziej waleczni sportowcy.

Wierzymy, że ta decyzja zostanie odebrana ze zrozumieniem przez fanów naszej organizacji i kibiców. Jednocześnie zapewniamy, że ACB Jiu Jitsu nadal będzie kontraktować najlepszych zawodników na świecie oraz lokalne gwiazdy tego sportu. Jesteśmy największą organizacją Jiu Jitsu, dlatego czujemy ogromną odpowiedzialność za popularyzację tego sportu i wyznaczanie standardów.

Fanów ACB JJ, którzy zakupili już bilety na galę ACB JJ 15 przepraszamy za niedogodności i informujemy, że otrzymają oni zwrot kosztów za bilety. W tym celu należy wypełnić formularz zwrotu dostępny na stronie www.eventim.pl.

Jednocześnie informujemy, że zaplanowany na 5 sierpnia Turniej ACB JJ Otwarte Mistrzostwa Europy odbędzie się zgodnie z planem, w Warszawie w hali widowiskowo-sportowej Arena Ursynów.

Organizacja ACB

Jeden problem z głowy mniej dla Mameda Khalidova, który zastanawiał się nad wzięciem udziału w ACB JJ 14.

Podziel się ze znajomymi
  • 37
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o