Bare Knuckle FC 2: Grove i Lytle zwycięzcami. Bec Rawlings obroniła tytuł, Krazy Horse kontuzjowany

26 Sierpień 2018
0
Bare Knuckle FC 2: Grove i Lytle zwycięzcami. Bec Rawlings obroniła tytuł, Krazy Horse kontuzjowany
foto.: fite.tv

Druga edycja Bare Knuckle Fighting Championship 2 w Mississippi za nami, a w nim kilka pojedynków wartych uwagi dla fanów MMA i nie tylko, którzy mogli dostrzec swoich ulubieńców w akcji. Największą zwyciężczynią okazała się mistrzyni Bez Rawlings, która pożegnała się z MMA/UFC i póki co, świetnie radzi sobie w walce na gołe pięści.

Po pięciu rundach, „Rowdy” była niejednogłośnie lepsza Britain Hart i obroniła tym samym tytuł wagi piórkowej. Zwycięstwo było satysfakcjonujące, natomiast punktacja już trochę mniej dla ambitnej zawodniczki, która spodziewała się iż zrobi lepsze wrażenie na sędziach:

To niesamowite uczucie, dałyśmy świetną walkę. Tutaj wygrywa się agresją, a nie przez ucieczkę. Wciąż jestem królową w walce na gołe pięści, dziękuję rywalce. Ciężko pracowałam nad swoim boksem i zamierzałam pokonać bokserkę w jej własnej grze. Mama przywiezie dzieciom ten świecący pas, który zawiśnie w sypialni.

Chwilę przed nią, emerytowany w MMA Chris Lytle pokazał się z bardzo dobrej strony fizycznie jak i umiejętnościami, bo już w 1:18 znokautował Drew Liptona ciosem po rozerwaniu klinczu. 44-latek był w zadziwiająco świetnej formie i zrobił to, co przez lata robił najlepiej. Jak twierdzi, nie dostrzegł żadnej rdzy ringowej w powrocie na ring.

W swoim debiucie na gołe pięści, bardzo dobrze zaprezentował się także znany polskim fanom Kendall Grove, który po pięciu rundach pewnie i jednogłośnie wypunktował Bruce’a Abramskiego, przypominając sobie „młodzieńcze lata” z ulicy. Gdzieś w trakcie 2 lub 3 rundy, mocno uszkodził sobie kostkę dłoni, ale doprowadził starcie do końca, uważnie wybierając sposób w jaki wyprowadzał ataki.

Mniej szczęścia miał natomiast Charles Bennet, który walczył bardzo zażarcie z Michaelem MacDonaldem, ale ostatecznie „Szalony Koń” uszkodził sobie dłoń w 4 rundzie, a nawet obie dłonie i musiał zejść z ringu. Jego szalony styl być może nie jest najlepszym pod gołe pięści, gdzie czasami trzeba uważnie celować w wybrane punkty na ciele rywala.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o