Dillashaw i Cejudo rozpoczęli promocję między wagowego Super Fightu

14 Sierpień 2018
1
Dillashaw i Cejudo rozpoczęli promocję między wagowego Super Fightu
foto.: youtube.com

Niezbyt ceniony za jakość i sposób przekazywania informacji, za to uwielbiany przez fanów plotek, portal TMZ wspólnie z mistrzami TJ’em Dillashawem i Henrym Cejudo, rozpoczęli promocję wiszącego w powietrzu Super Fightu:

TJ: On nie musiał sobie radzić wcześniej z takim sposobem poruszania jak mój i sposobem w jaki potrafię wszystko ze sobą łączyć. Znokautuję go i po wszystkim będzie mnie błagał, żebym wziął jego pas. On i tak jest dla niego zbyt ciężki. Złoty medal z Igrzysk jest lekki, ale pas UFC waży swoje. Odbiorę mu go.

Henry: Uważaj czego sobie życzysz. Zatrzymam Cię w sposób w jaki sobie tylko tego zażyczysz. 135 lbs i 125 lbs, to jest złota zasada. Gość ze złotym medalem z Olimpiady, zostaje mistrzem UFC. Ten pas poleci do Phoenix. TJ faktycznie chce ze mną walczyć. To ja go wyzwałem na pojedynek

TJ: Nie było żadnego zawahania w odpowiedzi na wyzwanie. Byłem zaskoczony słowami Rogana po walce, bo w tym czasie przygotowywałem się do wyjścia. Nie ma żadnego zawahania, to będą łatwe pieniądze.

Henry: Jestem Meksykaninem, mogę iść do przodu na wymiany. jestem jak kameleon, który może się przystosować. Mogę cię wypunktować uderzeniami, albo położyć na plecach. Nie wiem jak sobie tego życzysz, ale to dostaniesz. Dupsko w górę, twarzą w dół.

TJ: Kradniesz moje linie i chcesz skraść moje serie, które zmierzają w twoją stronę. Podpiszmy papier i załatwmy tego gościa. Połączmy te dywizje tak jak powinno to zostać załatwione.

Henry: Możemy to zrobić w jakiejkolwiek wadze zechce. Podejmujesz spore ryzyko ścinając dodatkowe 10 funtów. Czy masz pojęcie jak to będzie gdy uderzy Cię prawdziwy zawodnik wagi muszej? Dlatego mówiłem, że mogę iść do 135 funtów, gdyż chciałem prawdziwych wyzwań. Dana, jeżeli to oglądasz to wiedz, że znokautuję twojego chłopaczka.

Całość dostępna na video.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kewin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kewin
Użytkownik
Kewin
Offline

Pozdrawiam Podcast