DSF Challenge wejdzie w rynek MMA po przejęciu Ladies Fight Night

07 sierpień 2018
2

Zgodnie z obietnicą Sławomira Duby, na dzisiejszej konferencji prasowej DSF Kickboxing Challenge, na zgromadzonych dziennikarzy czekała cała masa newsów, a jednym z najważniejszych tego dnia, był zakup kobiecej Ladies Fight Night:

Doszliśmy do porozumienia z Ladies Fight Night i ono staje się od dzisiaj częścią DSF Challenge. Myślę, że przyśpieszy to rozwój naszej federacji i LFN. 15 grudnia tu w Ząbkach odbędzie się 10 gala Ladies Fight Night, tu gdzie zaczęła się historia kickboxingu. Negocjacje były bardzo ciężkie, ale liczy się ostateczny efekt tego porozumienia.

Poprzedni właściciel Łukasz Chmal, oficjalnie przekazał ster nowemu właścicielowi, który ma już wstępne plany dotyczące nowego nabytku:

Nie po to doszliśmy do porozumienia, żeby ją zamykać. Ta organizacja będzie się rozwijała tak samo jak Kickboxing Challenge. LFN ma swoich fanów i swój brand, ma swoich wielbicieli i zawodniczki. Może nie do końca będzie to w takiej formie jak poprzednio.
Nie będzie u nas hybryd K-1 i MMA jednocześnie. Będzie albo jedno albo drugie, bo takie też rozważam. Także zostawię, bo jest dużo fajnych zawodniczek i myślę, że wtedy będzie to tylko Ladies Fight Night MMA.

Więcej w wywiadzie powyżej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Primo
Primo
3 lat temu

I dobrze . Im wiecej sie dzieje na rynku mma , tym lepiej dla nas fanow i calej brazny ogolnie 🙂 Zycze powodzenia.

moon
moon
Reply to  Primo
3 lat temu

Jest jeden „odłam” tej „branży” któremu nie w smak to całe wydarzenie 😉 Pan Duba widać ze nie jest „miętkim” robiony i w tym cała nadzieja że to połączenie pójdzie w dobrą stronę czego mu serdecznie zycze.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x