Gracie Barra Łódź zakończyło niemal 15-letnią działalność

27 Sierpień 2018
5
Gracie Barra Łódź zakończyło niemal 15-letnią działalność
foto.: facebook.com

Gracie Barra Łódź Never Dies… można by powiedzieć rodem z hasła obowiązującego dla legendarnego Pride FC. Łódzki klub był naszym znaczącym kawałkiem w historii polskiego MMA, ale ten rozdział można uznać za zamknięty. Na fan page’u klubu, pojawił się wczoraj wpis, zwiastujący finisz wieloletniej działalności:

COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ ZACZYNA !!!
Niestety przyszedł czas żeby ogłosić, iż postanowiłem zakończyć współpracę z Akademią GRACIE BARRA i jednocześnie podjąłem decyzję o zamknięciu klubu GRACIE BARRA ŁÓDŹ.
Wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować przez te wszystkie lata bardzo dziękuję.
Dziękuję również wszystkim, których miałem przyjemność trenować.
To było prawie 15 lat cudownej przygody, przeżyliśmy razem wiele wspaniałych chwil, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną i wspierali mnie w osiąganiu marzeń, a w szczególności mojemu synusiowi – Adriankowi. GRACIE BARRA ŁÓDŹ, to klub, który wychował mnóstwo bardzo dobrych zawodników. Ponad 30 zawodowych fighterów MMA u Nas uczyło się od podstaw tego sportu i wypłynęło na wielkie wody, walcząc dla najlepszych federacji w Polsce i na Świecie. Nasi zawodnicy stoczyli ponad 150 zawodowych pojedynków, z czego wygrali około 3/4, to świadczy o tym jak wysoki poziom szkolenia był w Naszym klubie. Medale jakie zdobywali nasi zawodnicy na zawodach MMA i BJJ można liczyć w setkach. Jednak nadszedł taki czas, że postanowiłem zamknąć ten etap. Mnogość innych obowiązków zawodowych oraz nowe wyzwania, powodują iż nie jestem w stanie pilnować szkolenia na takim poziomie jak wcześniej. Nigdy nie lubiłem robić niczego na pół gwizdka, stąd taka decyzja. Jednocześnie w miejsce starego klubu powstanie nowy, który zdecydował się poprowadzić mój zawodnik i przyjaciel Marcin Lasota. Myślę, że Jego wiedza oraz zaangażowanie spowodują, iż w niedługim czasie o nowym klubie będzie głośno. Ja trzymam kciuki i jednocześnie zapraszam na treningi do nowego klubu !!!
JESZCZE RAZ, Z CAŁEGO SERCA BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO.
Marcin „Rodżu” Rogowski.

Gracie Barra Łódź miał swoje lepsze i gorsze czasy po tym, jak z klubu odeszli praktycznie wszyscy liczący się zawodnicy i stworzyli konkurencyjny Shark Top Team. Historia łódzkiego MMA trwa nadal, wkrótce z siedzibą także w innych częściach kraju.

Podziel się ze znajomymi
  • 11
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
moonW.MrozowskiRadzik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Jak to w biznesie, jedni otwierają rozdziały drudzy zamykają.. Że też rząd nie daje takim dopłat jak rolnikom za suszę 😉

Radzik
Gość
Radzik
Offline

Shark Top Team…nie Sharks

moon
Gość
moon
Offline

A mówił że nazywa się Keller 😉