Jakub Wikłacz vs Jack Shore o pas na wrześniowym Cage Warriors 97

03 sierpień 2018
0
Jakub Wikłacz vs Jack Shore o pas na wrześniowym Cage Warriors 97

To ci dopiero miłe zaskoczenie prosto z Wysp Brytyjskich, a dokładnie w Walii, gdzie 29 września Cage Warriors zorganizuje galę z numerem #97. Samo w sobie nic nadzwyczajnego, ale gdy przyjrzeć się bliżej, to zobaczycie nazwisko Jakuba Wikłacza (8-2-1), który zawalczy o pas kategorii koguciej. Polak jest aktualnie po czterech zwycięstwach z rzędu.

Jego rywalem będzie niepokonany Jack Shore (8-0), niepokonany jako zawodowiec i amator, gdzie z kolei dzierży 12 zwycięstw bez porażki. Starcie od razu przypadło nam do gustu, bo reprezentant gospodarzy tak jak Jakub, lubuje się w poddaniach wszelkiego kalibru. Podekscytowany organizator i manager Graham Boyle, tak oto zapowiada pojedynek swojego podopiecznego:

Kiedy nasi poprzedni mistrzowie z Walii walczyli o pasy, dawali jedne z najbardziej pamiętnych nocy w ciągu całych 15 lat trwania Cage Warriors. Jack zgromadził bazę fanów na poziomie, jakiego jeszcze tu nie widzieliśmy. Kiedy mówisz Dublin, myślisz Mcgregor – to będzie tak samo wielkie.”

W krótkiej rozmowie z Jakubem, olsztyński fighter jeszcze oszczędnie w słowach scharakteryzował swoje kolejne wyzwanie.

To jest świeża oferta, świeży temat i jeszcze nie miałem okazji porządnie się przyjrzeć rywalowi, zresztą to i tak pozostanie w gestii moich trenerów. Z pozoru jest podobny bo grappler, ale gdy przyjrzeć się stylowi w parterze, to zupełnie inny. Poza tym solidny, miejscowy fighter. Jutro wyjeżdżamy już na obóz treningowy do Zakopanego, który potraktuję już jako element przygotowań.

Podziel się ze znajomymi
  • 53
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x