John Smith rywalem Akopa Szostaka na KSW 45

24 Sierpień 2018
3
foto.: instagram.com

Zapowiedziany kilka tygodni temu Akop Szostak (3-2), wreszcie poznał przeciwnika na KSW 45. To zgodnie z oczekiwaniami reprezentant wyspiarzy w osobie Johna Smitka (3-0), który nie przegrał jeszcze na zawodowym ringu. Informacja padła na portalu polsatsport.pl.

30-letni Akop od 2015 kontynuuje z przerwami swoją karierę MMA, mieszając ją na przemian z kulturystyką. Po półtorarocznej przerwie, podczas której minął mu kontrakt FEN, wznowił ją na początku 2018, wygrywając przez uderzenia z Wojciechem Balejko. Od dłuższego czasu usilnie przekonuje, że każdy kolejny pojedynek odbędzie się w kategorii półciężkiej.

Tym razem, zmierzy się z niepokonanym Anglikiem, który swoją bazę ma w boksie. Choć nie udało nam się znaleźć oficjalnego potwierdzenia wszystkich trzech pojedynków, organizator podaje właśnie liczbę 3, jednocześnie jako ilość nokautów jakimi szybko odprawiał rywali „Jan Kowalski. O tych przeciwnikach Smitha, których można łatwo zweryfikować, nie da się powiedzieć absolutnie nic dobrego, bo są to zawodnicy którzy nigdy nie odnieśli zwycięstwa, natomiast całkiem sporo porażek. Ewidentnie, jest to rywal na przetarcie dla Akopa, który co rusza zapewniał, że będzie naciskał na sportowe wyzwanie.