Magnus Cedenblad zakończył karierę ze względów zdrowotnych

15 Sierpień 2018
0
Magnus Cedenblad zakończył karierę ze względów zdrowotnych

Były i pierwszy pogromca Krzysztofa Jotki z Berlina w 2014 – Magnus Cedenblad (14-5), właśnie ogłosił smutną wiadomość dla swoich fanów. Po przedłużającej się kontuzji, Szwed wyzbył się złudzeń o powrocie i ruszył naprzód. Aby jednak pójść do przodu, najpierw zamknął rozdział zwany MMA, o czym poinformował fanów na mediach społecznościowych:

Wczoraj napisałem najtrudniejszego e-maila w życiu. Jak wszyscy wiedzą, od dłuższego czasu miałem uraz i wciąż nie widzę światełka w tunelu. Czuję, że muszę ruszyć ze swoim życiem i rozpocząć kompletnie nowy rozdział, zamiast trzymać się marzenia. Jak mówiłem, to był najtrudniejszy e-mail w życiu.

Łza spływa po moim policzku gdy to piszę, ale zrozumiałem że to właściwa rzecz jaką mogłem zrobić. Dziękuję UFC. Walczyłem w najlepszej organizacji na świecie. Dziękuję zwłaszcza mieszanym sztukom walki, które były moim najlepszym przyjacielem i życiowym partnerem przez tyle lat.

Dziękuję także wszystkim, którzy podążali za mną w tej podróży. Chciałbym móc pokazać więcej, ale to jest część tego sportu. Nigdy nie byłem w pełni zadowolony, jednak jestem z siebie dumny.

Dziękuję za wszystko i każdemu.

Magnus ma obecnie 36 lat i 19 zawodowych pojedynków, z czego 4-2 w UFC. Nie można wykluczyć, że sytuacja zdrowotna w przyszłości ulegnie poprawie i jeszcze zobaczymy go w amerykańskim oktagonie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o