Misha Cirkunov vs Patrick Cummins na UFC FN 138 w Moncton

autor:
07 Sierpień 2018
0
Misha Cirkunov vs Patrick Cummins na UFC FN 138 w Moncton
foto.: ufc.com

Przed momentem UFC oficjalnie przedstawiło kolejny pojedynek na karcie UFC Fight Night 138: „Oezdemir vs Smith”. Na październikowej gali z wystąpi Misha Cirkunov (13-4-0), który stanie naprzeciwko Patricka Cumminsa (10-5-0). Obaj Panowie wrócą po porażkach, aby udowodnić, że ich miejsce jest właśnie w pierwszej lidze, natomiast dla przegranego sytuacja w organizacji nie będzie optymistyczna.

Cirkunov, który do niedawna miał w UFC czyste konto z bilansem 4 zwycięstw z rzędu, wejdzie teraz do klatki po dwóch porażkach przez nokauty w pierwszych rundach, zaznanych w ubiegłym roku. Zawodnik z Łotwy nie sprostał w ostatnich pojedynkach Volkanowi Oezdemirowi oraz Gloverovi Texeirze, natomiast jako ostatni pokonał przyszłego rywala Jana Błachowicza – Nikitę Krylova.

37-letni Durkin po udanym roku 2017, gdzie pokonał Jana Błachowicza i Giana Villante, bieżący rok rozpoczął od jednogłośnej wpadki z Corey’em Andersonem na UFC Fight Night 128. Wiktoria nad Cirkunovem może popchnąć Amerykanina na właściwe tory, natomiast porażka dopisze mu czwarte niepowodzenie w sześciu ostatnich walkach.

Na tej samej karcie walk wystąpi także perspektywiczny Nasrat Haqparast w walce z Thibaultem Goutim oraz Gian Villante kontra Ed Herman.

UFC Fight Night 138 odbędzie się 27 października w Moncton.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o