Nowy plan restrukturyzacji ACB: „Skupimy się bardziej na Europie.”

01 Sierpień 2018
0
Nowy plan restrukturyzacji ACB: „Skupimy się bardziej na Europie.”

Cięcia, cięcia i jeszcze raz cięcia! To jedna z niewielu rozsądnych opcji w sytuacji, gdy firma przeżywa tymczasowe kłopoty, a w takiej sytuacji znalazło się ACB, które zapowiedziało mocno okrojony plan na 2018 i nową politykę w przyszłym roku. Po dzisiejszej rozmowie z Baysangurem Edelbievem odpowiedzialnym za Stary Kontynent, usłyszeliśmy nieco więcej w temacie:

Generalnie skupimy się bardziej na Europie. Zarówno w składzie pracowników jak i wśród zawodników.

Wiemy już oficjalnie, że tegoroczny kalendarz został okrojony do dwóch kluczowych gal, w Krasnodarze i Moskwie. Problem w tym, że zawodników ACB jest znacznie więcej niż dostępnych miejsc:

Tak, jeżeli chodzi o ACB MMA, to w 2018 będą dwie gale. Nie wiem co pozostałymi ACB jiu jitsu i kickboxing. Jestem ciekawy jak będą wyglądały te dwie wspomniane gale, mając tyle czasu na przygotowania. To są wydarzenia, które obronią się same. Nie wiem dokładnie jak duża jest hala w Krasnodarze, ale jest pojemna. W pierwszym dniu rozpoczęcia sprzedaży biletów, sprzedaliśmy 600 biletów. W Moskwie obiekt mieści jakieś 12/13 tysięcy widzów.

W chwili obecnej mamy 200 zawodników na kontraktach wyłącznościowych. Część z nich na pewno będziemy zwalniali, bo dawno nie było już czystek wśród zawodników. Czołowi fighterzy na pewno zostaną.

Dostępne dotychczas w całości za darmo gale ACB, również przejdą renesans o którym słyszeliśmy na początku roku:

Plan wprowadzenia płatnych subskrypcji Pay Per View, będzie wprowadzony na 100%.

Z ogólnoświatowych trendów wynika, że ostatecznie każda organizacja musi mniej lub bardziej zboczyć w stronę komercji, by utrzymać pozostałą sportową stronę widowiska. Na pytanie czy dotychczasowe motto „Mniej show, więcej walki” zostanie zachwiane, usłyszeliśmy:

Na pewno nie, to zostaje. Dotychczasowe bonusy dla zawodników również zostaną.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o