FEN 22 oficjalnie w Poznaniu 20 października. Paczuski, Rębecki, Łebkowski i Kondraciuk w karcie walk!

28 sierpień 2018
2
FEN 22 oficjalnie w Poznaniu 20 października. Paczuski, Rębecki, Łebkowski i Kondraciuk w karcie walk!

Przed chwilą jedna z czołowych polskich organizacji MMA poinformowała, że gala FEN 22 odbędzie się 20 października w hali UAM w Poznaniu. W stolicy Wielkopolski zobaczymy Radosława Paczuskiego (19-2-0) i Mateusza Rębeckiego (6-1, 1 KO, 4 SUB) oraz wracającego do klatki FEN Kamila Łebkowskiego (16-8, 9 KO, 2 SUB).

Już jakiś czas temu chciałem zorganizować galę w Poznaniu i w końcu uda nam się pokazać w Wielkopolsce, czyli miejscu, które tak bardzo kojarzy się ze sportami walki. Cieszę się, że w końcu mogę tę informację przekazać naszym kibicom, którzy pytali, gdzie odbędzie się kolejna edycja. Dwie walki naszych mistrzów – Paczuskiego i Rębeckiego, kilku bohaterów lokalnej publiczności, sporo zawodników, którzy wygrywali już u nas i mają uznaną renomę. To będzie naprawdę dobra gala – zapewnia prezes FEN, Paweł Jóźwiak

Jednym z bohaterów gali FEN 22 będzie Tomasz Kondraciuk (12-7, 7 KO, 4 SUB). 30-latek przystąpi do tego pojedynku w dobrym nastroju, gdyż w grudniu 2017 roku znokautował już w 1. rundzie przez nokaut Macieja Browarskiego. Zawodnik z Poznania skończył przed czasem w swojej dotychczasowej karierze miedzy innymi takich zawodników, jak Łukasz Klinger, Marcin Gulas czy Arkadiusz Jędraczka.

– Cieszę się, że Tomek wystąpi w Poznaniu na naszej gali. Podoba mi się ten zawodnik. Każda organizacja stara się mieć na swojej karcie walk kilku zawodników miejscowych i u nas również tak będzie. Na pewno nie tylko Kondraciuk będzie reprezentował Poznań. Czy czeka go taryfa ulgowa? Nic z tych rzeczy. Jeden z najlepszych naszych zawodników w kategorii średniej zweryfikuje jego umiejętności – kontynuuje Jóźwiak.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
boohmacher
4 lat temu

Ciekawe czy poza Rebackim i Łebkowskim bedzie jeszcze jakies mocne nazwisko z rodzimego MMA. Patrzac ilu ciekawych zawodnikow ma teraz Babilon obawiam sie o przyszlosc FENu.

Redakcja MMAnews.pl
Reply to  boohmacher
4 lat temu

Może jutro dowiemy się na żywo od Pawła Jóźwiaka.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x