Rizin 13: Cro Cop vs Martinez oraz Horiguchi vs Nasukawa już 30 września

autor:
24 sierpień 2018
0
Rizin 13: Cro Cop vs Martinez oraz Horiguchi vs Nasukawa już 30 września
foto.: rizinff.com

Podczas wrześniowego Rizin 13 do akcji powróci Mirko Cro Cop Filipović (36-11-2), który w jednej z najważniejszych walk skrzyżuje rękawice z wszechstronnym Roque Martinezem (12-3-2). W formule kickbokserskiej Kyoji Horiguchi (MMA 25-2-0) stanie do batalii z Tenshinem Nasukawą (MMA 4-0-0) w pojedynku zakontraktowanym do 58 kilogramów.

Rywal Filipovicia znajduje się aktualnie na fali aż 9 wygranych bez porażki, odprawiając rywali w każdej płaszczyźnie i raz remisując z Sangiem Soo Lee. Martinez dla Rizin zwyciężył już dwa razy, odprawiając w ubiegłym roku Jerome LeBannera i niedawno Kiyoshi Kuwabarę na Rizin 12. Z kolei Cro Cop po ośmiu wiktoriach, w tym już pięciokrotnie wygrywając pod sztandarem japońskiej organizacji. Najświeższym łupem Chorwata jest znokautowany Tsuyoshi Kosaka na RIZIN Fighting World Grand Prix 2017. Walka zakontraktowana jest w limicie 110 kg.

W stójkowej batalii do 58 kilogramów, rozpędzony dziesięcioma triumfami w mieszanych sztukach walki Kyoji Horiguchi sprawdzi się z Tenshinem Nasukawą, a według niepotwierdzonych plotek, do gry powrócić ma Bob Sapp (11-20-1) przeciwko sumicie Kintaro Osunaarashiemu (0-0-0).

Rizin 13 odbędzie się 30 września w Saitama Super Arena.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x