Szczegóły zakupu LFN przez DSF. Kobiece walki wciąż za darmo!

22 Sierpień 2018
1

Konferencja prasowa DSF to za mało, dlatego dziennikarze ochoczo zabrali się z dodatkowym zestawem pytań w kierunku sprzedającego LFN Łukasza Chmala i kupującego Sławomira Duby z DSF. Na pytanie o zmiany, usłyszeliśmy ich brak:

Będzie tak jak było, LFN. Kolejny numer z dodatkowym logo DSF Kickboxing Challenge, żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi. Pozostaje pełna nazwa i ciąg, będzie kontynuacja. To ma swoich zwolenników, ma swój wypracowany brand i nie można zmieniać czegoś co jest dobre. Trudno coś takiego poprawić.

Wydawałoby się, że pierwszą poważną zmianą będzie przekształcenie „darmowego” modelu Ladies Fight Night, w produkt który ma sprzedawać bilety. Tutaj jednak również bez większych ochów i achów, przynajmniej przez jakiś czas:

Na pewno nie na gali w Ząbkach, która będzie tutaj rocznicowo. To miejsce jest takim naszym miejscem kultowym, w którym zaczynaliśmy jak mówiłem wcześniej, a z którego wyciągamy dużą wartość sportową i medialną. Myślę, że jest szansa iż przez pewien czas pozostanie to jeszcze w formie zaproszeń. To również było przedmiotem negocjacji.

Ile wobec tego da się dołożyć gal LFN do napiętego harmonogramu DSF? Sporo…

Tu się nie wyrobimy aż tak często jak DSF, ale zakładamy minimum 4 gale w ciągu roku. Podany 15 grudnia to termin rocznicowy, ale w przyszłym roku chcemy minimum cztery gale, zobaczymy czy da się wyciągnąć więcej bo chcemy wyjść z LFN za granicę. W Polsce cztery, za granicą mogą dojść kolejne.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
boohmacher Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
boohmacher
Gość
boohmacher
Offline

Niech mi jakis ekspert powie jak wyglada sprawa sprzedazy biletow na ich galach tzn. czy wyprzedaja wieksza czesc biletow czy pustki jak na ACB?